Joga Ann: Joga na dolne plecy [WIDEO WORKOUT]

Data i czas rozpoczęcia
Liczba miejsc 5

Dzisiaj będziemy zwracać naszą uwagę na nasze dolne plecy. Jest to bardzo delikatna część naszego ciała i dużo ludzi mają problemy zdrowotne z nią związane. Jak możemy pomóc sobie, kiedy mamy ból w dolnych plecach? Jak zadbać o siebie w łagodny sposób? Zapraszamy na Jogę Ann z Anastazją Lytovką zawsze w środę o godz. 12:00!

Zobacz cały odcinek Joga Ann: JOGA NA DOLNE PLECY

Joga online w aplikacji Ann rozpoczyna się w każdy poniedziałek i środę o godz. 12:00. Anastazja Lytovka pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga lub mata! Tym razem skupimy się na przygotowaniu się na nowy dzień.

Dzisiaj będziemy ćwiczyć, kierować naszą uwagę i ćwiczenia na dolne plecy. Są one bardzo delikatną częścią naszego ciała, a zarazem dość często narażoną na odczucia bólowe.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: JOGA NA DOLNE PLECY

Będziemy potrzebować dzisiaj kostkę, a jeśli jej nie mamy, możemy wykorzystać poduszkę lub kocyk. Zaczynamy zajęcia siedząc na naszych stopach. Poruszamy się z jedną strony na inną. Jeżeli odczuwamy dzisiaj ból w dolnych plecach, należy bardzo uważać i wykonywać ćwiczenia w delikatny sposób – mówi Anastazja Lytovka w dzisiejszym treningu.

Kładziemy czoło na matę. Jeśli nie jest to wygodna opcja, możemy położyć nasze czoło na kciuki.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia oraz jak systematycznie praktykować jogę? Jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Anastazją Lytovką jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Na zdj. Anastazja Lytovka – fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Zobacz cały odcinek Joga Ann: JOGA NA DOLNE PLECY

Kolejne, bezpłatne treningi jogi z Anastazją Lytovką znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *