Joga Ann: Joga na czas menstruacji [WIDEO WORKOUT]

Czas menstruacji to moment cyklu, w którym szczególnie ważne jest pozostawanie w kontakcie z ciałem i odpowiadanie na jego potrzeby. Ważne, by nie porzucać aktywności fizycznej, ale jednocześnie powinna ona być nieco inna, dostrojona do tego, jak się czujemy i co nam służy. Dzisiejsza sekwencja asan to zestaw rozluźniający podbrzusze i dolne plecy, łagodzący bóle menstruacyjne, regenerujący i kierujący uwagę do oddechu. Dobrze działa on również w czasie napięcia przedmiesiączkowego. Zobacz trening! Joga Ann z Katarzyną Kamińską zawsze w poniedziałek o godz. 12:00!

Zobacz cały odcinek: Joga na czas menstruacji

Joga Ann – trening z Katarzyną Kamińską

Katarzyna Kamińska pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło! Tym razem skupiliśmy się na treningu dla zdrowego kręgosłupa.

Dzisiejsza sekwencja asan to zestaw rozluźniający podbrzusze i dolne plecy, łagodzący bóle menstruacyjne, regenerujący i kierujący uwagę do oddechu –rozpoczyna Katarzyna Kamińska.

Zaczniemy w siadzie skrzyżnym, który jest dla Was wygodny. Dobrze mieć coś pod pośladkami. Ja mam koc do jogi, tak aby miednica była wyżej, aby była bardziej wsparta – tłumaczy w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.

Lewa stopa wędruje do koca, lekko odstawiamy na zewnątrz palce stopy. Wyciągamy się, można pomóc sobie drugą ręką. Podnosimy lewą rękę do góry, a długą opieramy o kość krzyżową. Następnie jeszcze raz zginamy nogę w kolanie i wejdziemy sobie do skłonu – pokazuje Katarzyna Kamińska w dzisiejszym wideo w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Katarzyną Kamińską jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Zobacz cały odcinek: Joga na czas menstruacji

Treningi jogi z Katarzyną Kamińską

Kolejne treningi jogi z Kasią Kamińską znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy poniedziałek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *