Joga Ann: Flow na stojąco. Poprawienie równowagi całego ciała [WIDEO WORKOUT]

Dzisiaj będziemy mieć sekwencję stojącą. Ćwiczenia przede wszystkim będę skierowane na wzmocnienie naszych nóg, aktywizowanie mięśni i wyciągnięcie całego ciała. Zapraszamy na Jogę Ann z Anastazją Lytovką zawsze w środę o godz. 12:00!

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Joga Flow

Joga online w aplikacji Ann rozpoczyna się w każdy poniedziałek i środę o godz. 12:00. Anastazja Lytovka pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga lub mata! Tym razem przygotowaliśmy dla was jogę flow.

Na początku musimy się trochę wyciszyć. Następnie robimy wdech i wyciągamy nasze ręce do góry. Możemy patrzyć do góry, jeśli przy tym nasza szyja czuje się dobrze – wyjaśnia na początku treningu Anastazja Lytovka.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Joga Flow

Głęboki wdech i wydech. Możemy ugiąć kolana. Nie ważne, czy dostajemy do podłogi czy też nie. Wszystko robimy we własnym zakresie – mówi Anastazja Lytovka w dzisiejszym treningu.

Teraz uginamy kolana tak, jakby siadałyśmy na krzesło. Robimy wdech i powoli wyciągamy nasze ręce do góry.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia oraz jak systematycznie praktykować jogę? Jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Anastazją Lytovką jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Joga Flow

Kolejne, bezpłatne treningi jogi z Anastazją Lytovką znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *