Joga Ann: Joga dla zdrowych nadgarstków [WIDEO WORKOUT]

W czasie majówki daj odpocząć nadgarstkom! Ta część naszego ciała wyjątkowo dużo wytrzymuje w naszym codziennym życiu: gdy klikamy myszką, gdy dużo trzymamy w dłoni telefon, gdy pracujemy manualnie. Dzisiejsza sesja jogi pozwoli trochę rozruszać nadgarstki, zadbać o ich mobilność i wzmocnienie, tak aby na co dzień mogły one być w lepszej formie. Zakończymy ją psem głową w dół, w którym właśnie te partie naszych rąk, szczególnie intensywnie pracują. Zobacz trening! Joga Ann z Katarzyną zawsze w poniedziałek o godz. 12:00!

Joga Ann – trening z Katarzyną Kamińską

Katarzyna Kamińska pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy tylko podłoga, mata lub krzesło!

Zaczniemy od tego, że usiądziemy sobie wygodnie. Jeśli potrzebujecie siedzieć na krześle – jest to jak najbardziej dopuszczalne. Należy dobrze posadzić biodra, wyprostować plecy i jednocześnie pozwolić sobie zająć się swymi dłońmi, a szczególnie nadgarstkami. Następnie delikatnie uciskamy swoje nadgarstki. Ważne jest żeby nie przesadzić – tłumaczy instruktorka w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Pamiętajcie, że zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie

Dobrze masujemy obszar miedzy kciukiem a palcem wskazującym. Pamiętajmy też o oddechu. Zaczynamy rozcierać dłonie jedna o drugą. Następnie łączymy ze sobą nadgarstki na całej ich długości. Możemy wyobrazić, że mamy na rękach zegarki i one na moment się złączają – pokazuje Katarzyna Kamińska.

Tak jak często robimy, spleciemy dłonie i wyprostujemy ręce do przodu, żeby obudzić nadgarstki. Później uniesiemy ręce do góry. Dłonie mają być otwarte. Oddychamy. Przełożymy splot i znów wyprostujemy się i uniesiemy ręce do góry – opowiada krok po kroku Katarzyna Kamińska.

Jak powinno wyglądać przygotowanie do psa z głową w dół? W jaki sposób prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Katarzyną Kamińską jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Treningi jogi z Katarzyną Kamińską

Kolejne treningi jogi z Kasią Kamińską znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy poniedziałek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *