Joga Ann: Joga dla silnych nóg [WIDEO WORKOUT]

Stanąć na własnych nogach oznacza być samodzielnym, sprawczym, w kontakcie z chwilą obecną. Dlatego też w jodze wiele uwagi poświęcamy stopom, nogom, balansowaniu, a pozycje stojące są bazą dla całej reszty asan. Dzisiejsza sesja to okazja do tego, by zacząć budować większą świadomość swoich stóp, nóg, tego, jak stoimy i jak się poruszamy. Te jakości związane są z kondycją naszego kręgosłupa i narządów wewnętrznych, ale także z tym, na ile bezpiecznie czujemy się w ciele i w życiu. Zobacz trening! Joga Ann z Katarzyną Kamińską zawsze w poniedziałek o godz. 12:00!

Joga Ann – trening z Katarzyną Kamińską

Katarzyna Kamińska pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło!

Dzisiejsze zajęcia poświęcimy temu, jak stoimy na nogach i też, jak na nich balansujemy. Będzie trochę otwieranie bioder, takiego zdrowego ruchu w miednicy i w pachwinach – tłumaczy instruktorka w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie

Zaczniemy sobie w staniu, w takim staniu jak w Tadasanie, czyli w jednej z takich klasycznych pozycji stojących. Palce stóp będą połączone, a pięty odrobinę szerzej. Uniesiemy palce stóp, rozszerzymy je mocno, tak żeby mocniej wydłużyć podeszwy i też trochę je ożywić – pokazuje Katarzyna Kamińska.

Stopy są zwrócone na wprost, dociskamy mocno stopy do maty. Kolana delikatnie na zewnątrz i ściągniemy w dół biodra, ale nie ruchem ściągania, tylko grawitacyjnie. Czyli od takiego mocnego wyprostu do takiego puszczenia. Tutaj sprawdź, czy można wypuścić brzuch, ramiona, barki. Ożywimy swoje nogi takim ruchem na boki. Jedna noga, druga noga, trochę jakbyśmy jechali na nartach – opowiada krok po kroku Katarzyna Kamińska.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Katarzyną Kamińską jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Treningi jogi z Katarzyną Kamińską

Kolejne treningi jogi z Kasią Kamińską znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy poniedziałek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *