Joga Ann: Joga dla balansu [WIDEO WORKOUT]

Balansowanie to jedna z najbardziej satysfakcjonujących, ale bywa też, że frustrujących aktywności w praktyce jogi. Ożywia mięśnie głębokie wzmacnia mięśnie nóg, uziemia, daje poczucie osadzenia. W czasie dzisiejszej sesji jogi i pracy z ciałem będziemy przyglądać się swojemu balansowaniu, uczyć co nas w nim wspiera, a może nawet odkrywać, że balansowanie to też zabawa. Zobacz trening! Joga Ann z Katarzyną zawsze w poniedziałek o godz. 12:00!

Joga Ann – trening z Katarzyną Kamińską

Katarzyna Kamińska pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy tylko podłoga, mata lub krzesło!

Zapraszam Was dzisiaj do pracy z balansem. Joga i praca z ciałem to takie dziedziny, w których tego balansu pojawia się dużo. W wielu pozycjach wykorzystujemy ten element – tłumaczy instruktorka w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Pamiętajcie, że zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie

Zaczniemy sobie od stania na lekko ugiętych nogach. Miejcie przygotowaną kostkę, dlatego że dzisiaj to będzie jedyna pomoc, z której będziemy korzystać. Kostkę albo coś, co kostkę zastąpi. Poczujcie osadzenie stóp, czyli dociśnijcie stopy, trochę tak jak byście chcieli przepchnąć nimi podłogę w dół. Niech biodra będą ciężkie. I odetchnijcie głęboko – pokazuje Katarzyna Kamińska.

Staniemy sobie na lewej nodze teraz i zaczniemy wykonywać takie ruchy nogą na zewnątrz, tak żeby poczuć, na ile możemy balansować, ale też na ile góra ciała może się rozluźnić. Czyli puszczam górę i daje sobie balansować – opowiada krok po kroku Katarzyna Kamińska.

W jaki sposób prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Katarzyną Kamińską jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Treningi jogi z Katarzyną Kamińską

Kolejne treningi jogi z Kasią Kamińską znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy poniedziałek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *