Joga Ann: jak radzić sobie ze stresem? [WIDEO WORKOUT]

Data i czas rozpoczęcia
Liczba miejsc 5

Stres towarzyszy nam przez całe życie. Dzisiaj Anastazja Lytovka nauczy, jak użyć własnego ciała, żeby poradzić sobie ze stresem. Nasze ciało i poprawny oddech – przepis na stres! Zapraszamy na Jogę Ann z Anastazją Lytovką zawsze w środę o godz. 12:00!

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Jak radzić sobie ze stresem?

Joga Ann – trening z Anastazją Lytovką

Joga online w aplikacji Ann rozpoczyna się w każdy poniedziałek i środę o godz. 12:00. Anastazja Lytovka pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga lub mata! Tym razem skupimy się na treningu na klatkę piersiową.

Wybieramy wygodną pozycję, możemy wykorzystać też koc lub poduszkę. Skupmy się na naszym oddechu. Staramy się co raz bardziej wydłużyć oddech – wyjaśnia Anastazja Lytovka.

Zajęcia jogi na wideo dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego nagrania i nowego zestawu praktyk!

Na zdj. Anastazja Lytovka – fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia
Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.

Nie otwierając oczy, zaczynamy poruszać naszą głową w prawą, a następnie w lewą stronę. Słuchamy swego ciała. Możemy robić trochę wolniej, możemy też szybciej – mówi Anastazja Lytovka w dzisiejszym wideo w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Teraz przejdziemy do naszych ramion. Kręcimy we własnym tempie. Dłonie położymy na ramiona – widzimy w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia oraz jak systematycznie praktykować jogę? Jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Anastazją Lytovką jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Jak radzić sobie ze stresem?

Anastazja Lytovka: treningi jogi w Ann

Kolejne, bezpłatne treningi jogi pojawiają się w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *