Joga Ann: Bezpieczne ćwiczenia brzucha [WIDEO WORKOUT]

Nie musisz ćwiczyć brzuszków, żeby mieć silny, zdrowy brzuch. Zdecydowanie lepiej na głębokie mięśnie brzucha działają ćwiczenia wielostawowe angażujące do pracy mięśnie core, a także mięśnie brzucha: ćwiczysz brzuch, nie myśląc, że go ćwiczysz. Ważnym elementem jest ćwiczenie oddechu torem dolnożebrowym. Koniecznie zobacz cały trening! Joga Ann z Aliną Pawelą zawsze w środę o godz. 12:00!

Joga Ann – trening z Aliną Pawelą

Alina Pawela pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło! Tym razem mamy dla Was sesję dla brzucha.

Dzisiejsza sesja będzie poświęcona mięśniom brzucha, czyli jak wzmocnić mięśnie brzucha, nie robiąc klasycznych brzuszków. Serdecznie zapraszam do wspólnej praktyki! – zapowiada instruktorka w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie

Zaczniemy od klęku podpartego. I następnie w klęku podpartym – tak jak jesteś – grzbiety stóp na podłodze, odepchnij się zdecydowanym ruchem od ziemi. Następnie zabierz teraz bardzo mocno pępek brzucha do środka. Zassaj brzuch do kręgosłupa. I teraz zginając łokcie na boki, wychyl się łagodnie do przodu. Trzymaj mięśniami brzucha pozycję. Mocny brzuch, mocny core. I wróć, wydech. Następnie rozluźnij brzuch, bo mięśnie nie lubią być ani cały czas rozluźnione, ani cały czas napięte – pokazuje Alina Pawela.

Kładziesz z powrotem dłonie do przodu, a także podwijasz palce stóp, mocny brzuch, pępek do środka, następnie odpychasz się dłońmi, unosisz kolana. Co jest ważne, wysuwasz się twarzą teraz nieco do przodu. I będziemy angażować mięśnie brzucha, które i tak już tutaj mocno pracują, przenosząc raz jedną, raz drugą nogę do przodu, czyli teraz lewa noga do dłoni, głęboki wdech, bioderka do góry i do tyłu – instruuje w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Aliną Pawelą jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Treningi jogi z Aliną Pawelą

Kolejne treningi jogi z Aliną Pawelą znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *