Joga Ann: Animal flow – zwierzęce ruchy [WIDEO WORKOUT]

Animal flow jest praktyką, która inspiruje się naturalnym, dynamicznym, pełnym gracji ruchem zwierząt. Jest to praktyka dynamiczna i siłowa. Wzmacniane są wszystkie części ciała, a szczególnie głębokie mięśnie brzucha tzw. core – odpowiedzialne za stabilizację dolnego odcinka kręgosłupa. Praktyka poprawia kondycję i rozgrzewa ciało. Koniecznie zobacz cały trening! Joga Ann z Aliną Pawelą zawsze w środę o godz. 12:00!

Joga Ann – trening z Aliną Pawelą

Alina Pawela pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło! Tym razem wykonamy praktykę wykorzystującą elementy treningu Animal flow, który bazuje na ruchach zwierząt.

Dzisiejsza praktyka jest inspirowana ruchem i światem zwierząt. Będzie to joga z elementami praktyki Animal flow, która głównie wzmacnia i poprawia kondycję naszego ciała – zapowiada instruktorka w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie

Zacznijmy od rozgrzania nadgarstków, czyli spleć palce dłoni i zacznij nimi po prostu poruszać, nadgarstkami w różnych kierunkach. Możemy też unieść ręce do góry i teraz mocno ściskamy dłonie i prostujemy. Ściskamy palce dłoni i prostujemy – pokazuje Alina Pawela.

Przejdź teraz do siedzenia na pośladkach, wyciągnij nogi przed siebie. Ustaw swoje dłonie palcami poza matą, śródręcza na macie. I naciskając stopami i dłońmi na matę, uniesiesz najpierw lekko miednicę do góry. Naciskając mocniej stopami i dłońmi, miednica idzie nieco wyżej. Tutaj kość łonowa wysoko do góry i naciśnij dłońmi, odchyl głowę. Głęboki wdech i z wydechem opuść miednicę – instruuje w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Aliną Pawelą jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Treningi jogi z Aliną Pawelą

Kolejne treningi jogi z Aliną Pawelą znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *