Joga Ann: Animal flow – w kierunku pełni potencjału ciała [WIDEO WORKOUT]

Ważnym w praktyce jogi jest równoważenie ćwiczeń rozciągających – wzmacniającymi, tak aby zachowały swoją sprężystość i służyły nam jak najdłużej do jak największej ilości aktywności. Animal flow szczególnie angażuje głębokie mięśnie brzucha oraz dna miednicy – które odpowiadają między innymi za stabilizację dolnego odcinka kręgosłupa oraz za trzymanie moczu. Koniecznie zobacz cały trening! Joga Ann z Aliną Pawelą zawsze w środę o godz. 12:00!

Joga Ann – trening z Aliną Pawelą

Alina Pawela pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło! Tym razem mamy dla Was sesja dla bioder.

Dzisiejsza sesja szczególnie angażuje głębokie mięśnie brzucha oraz dna miednicy. Sesje animal korzystają z ciężaru własnego ciała, więc są szczególnie polecane również na początku przygody z treningiem– zapowiada instruktorka w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie

Zacznijmy dzisiaj od rozgrzania i wzmocnienia nadgarstków. Przejdź teraz do klęku podpartego w ten sposób. Teraz będziemy unosić i opuszczać nadgarstki w górę. To ćwiczenie może wydawać się niepozorne, ale za chwilę poczujecie, jak bardzo jest skuteczne. Skoncentrujcie się na całym nadgarstku i przedramieniu, które wzmacniają się podczas opuszczania i unoszenia. To jest bardzo ważne, aby wzmocnić nadgarstki, ponieważ zarówno w ćwiczeniach jonowych, jak i w Animal Flow często wykonuje się wiele pozycji na dłoniach, które mogą powodować ból, jeśli nadgarstki są osłabione. Teraz wykonajcie jeszcze dwa razy uniesienie i opuszczenie z wydechem do góry – pokazuje Alina Pawela.

Następnie przejdziemy do ćwiczenia, które aktywuje tzw. korę, czyli głębokie mięśnie brzucha oraz mięśnie trzymające dno miednicy. Ułóż dłonie pod barkami, kolana pod biodrami i podwijaj zdecydowanie palce stóp. Teraz skoncentruj się na ruchu. Skróć brzuch i w ten sposób, mając go skróconego, odpychaj się dłońmi od ziemi i unieś kolana tuż nad podłoże, tuż nad ziemię. Następnie opuść je. Unosisz i opuszczasz – instruuje w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Aliną Pawelą jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Treningi jogi z Aliną Pawelą

Kolejne treningi jogi z Aliną Pawelą znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *