Jesienna sesja regeneracyjna [WIDEO WORKOUT]

Trenerka: Katarzyna Kamińska, Ann Asystent Zdrowia

Jesień to nierzadko czas, kiedy czujemy się przemęczeni, bez energii i motywacji. Z pomocą przychodzi nam wtedy joga nastawiona na regenerację, odbudowywanie naszych zasobów  i wyciszenie umysłu. Taka właśnie będzie dzisiejsza sesja. Wykonamy sobie delikatne ruchy, które ożywią ciało bez wyczerpywania go. Całość zakończy krótki relaks. Zobacz trening!

Joga: jesienna sesja regeneracyjna

Katarzyna Kamińska pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy tylko podłoga, mata lub krzesło!

Dzisiejsza sesja będzie poświęcona regeneracji i temu, jak dbać o siebie teraz jesienią, kiedy dni stają się coraz krótsze, a coraz więcej z nas odczuwa zastoje i potrzebę osiadania. Chcemy, aby ta sesja była wspierająca nasz organizm. Zapraszam! – tłumaczy instruktorka w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki, a także w środy. Pamiętajcie, że zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie

Joga Ann: Jesienna sesja regeneracyjna

Zacznijmy od leżenia na macie. Połóż się tak, aby twoje stopy były oparte na macie, a ręce pozostawały na bokach ciała. Najpierw skoncentruj się na dolnych plecach, rozszerzając łopatki i wydłużając szyję, tak aby potylica dotykała maty. Nadal utrzymując ręce na macie, mocno naciskaj stopy na podłogę, aby poczuć skurcz mięśni brzucha i rozluźnienie w karku – pokazuje Katarzyna Kamińska.

Następnie wykonaj delikatny ruch biodrami, wychylając miednicę lekko do przodu i do tyłu. To zaprosi cały kręgosłup do ruchu. Wydechem wychyl miednicę do przodu, podnosząc dolne plecy i zbliżając brodę do mostka. Wdechem odpychaj się stopami i dociskaj dolne plecy do maty, a górna część ciała unosi się do góry. Powtórz ten ruch kilkakrotnie – opowiada krok po kroku Katarzyna Kamińska.

W jaki sposób prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Katarzyną Kamińską jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Treningi jogi z Katarzyną Kamińską

Kolejne treningi jogi z Kasią Kamińską znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy poniedziałek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *