Jak dołączyć do spotkania Klubu Dyskusyjnego LIVE

W każdą środę zapraszamy do udziału w dyskusjach ze specjalistami różnych dziedzin. Spotkania odbywają się na żywo. Aby dołączać do spotkań w ramach Klubu Dyskusyjnego Ann, wystarczy wykonać kilka kroków. Nie wymaga to zakładania dodatkowego konta czy instalowania innych aplikacji. Zapoznaj się z opisem poszczególnych kroków, które pozwolą Ci połączyć się i uczestniczyć w ciekawych dyskusjach ze specjalistami w Ann.

Link do spotkania

Aby dołączyć do rozmowy podczas spotkania na żywo należy kliknąć w link umieszczony w treści opisowej wydarzenia. Specjalny blok DOŁĄCZ znajduje się tuż pod zdjęciem w szczegółowym opisie spotkania.

Po kliknięciu w link umieszczony w bloku DOŁĄCZ zostaniesz przeniesiony do nowej karty w przeglądarce. Tu pojawi się poniższy ekran. Dalej postępuj zgodnie z prezentowanym opisem.

Krok 1

W przeglądarce internetowej monit w wyskakującym oknie poprosi Cię o otworzenie lub pobranie aplikacji. W wyskakującym oknie kliknij Anuluj. W dolnej części strony kliknij link Dołącz z przeglądarki.

Krok 2

Wraz z kolejnym ekranem pojawi się również wyskakujące okno. W wyskakującym oknie w lewym górnym rogu ekranu kliknij przycisk Pozwól, aby zezwolić Zoom na korzystanie z mikrofonu i kamery.

Następnie wpisz nazwę, która będzie wyświetlana podczas spotkania. Nie musi to być pełne imię i nazwisko. Może być to tylko imię.

UWAGA! Nie podawaj nazw zawierających przekleństwa lub uchodzących za obraźliwe. Taki uczestnik będzie natychmiast usuwany ze spotkania.

Krok 3

W tym kroku należy wpisać swój adres mailowy. Klikając w blok poniżej możesz zapoznać się, kto będzie mógł go zobaczyć.

To ostatnia czynność. Teraz wystarczy kliknąć DOŁĄCZ i możesz być aktywnym uczestnikiem spotkania na żywo ze specjalistą lub przysłuchiwać się rozmowie i czerpać przekazywaną wiedzę.

Krok 4

Jeżeli rozpoczniesz procedurę dołączania do dyskusji przed planowanym czasem wówczas napotkasz na poniższy ekran. Nie rozłączaj się tylko poczekaj na rozpoczęcie spotkania przez prowadzącego. Dołączenie nastąpi automatycznie.

Mamy nadzieję, że opis pozwoli Ci bez problemów dołączyć do spotkań i dyskusji w Klubie Dyskusyjnym Ann. Tworzymy je z myślą o naszych użytkownikach i dlatego zachęcamy do aktywnego udziału i zadawania pytań. Dzięki temu każdy uczestnik ma szansę otrzymać odpowiedź na nurtujące pytania z zakresu zdrowia.

Dziękujemy, że jesteście z nami. Do zobaczenia w Ann!

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *