Gdzie jest aplikacja zdrowie? Znajdziesz je tutaj [SPRAWDŹ]

Wśród niezliczonych programów na smartfony znajdziemy też aplikacje zdrowotne. Są one dobrym rozwiązaniem dla osób, chcących na bieżąco monitorować swoje zdrowie lub aktywność fizyczną. Gdzie jest aplikacja zdrowie? Znajdziesz je w Ann Asystent Zdrowia!

Zdrowie ma ogromne znaczenie w życiu każdego człowieka niezależnie od wieku. Chociaż z roku na rok świadomość na temat zdrowego stylu życia rośnie, to jednak dość często tempo naszego życia nie pozwala nam właściwie o siebie zadbać. Na szczęście z pomocą przychodzi Ann Asystent Zdrowia. Jest to aplikacją, która ułatwi kontrolę stanu zdrowia tobie i twojej rodzinie. Z aplikacji Ann Asystent Zdrowia można się także więcej dowiedzieć o różnych chorobach, ich objawach, jak również sposobach leczenia. I to tylko niektóre z funkcji, które znajdziesz w darmowej aplikacji medycznej Ann Asystent Zdrowia.

Gdzie jest aplikacja zdrowie? Znajdziesz je w Ann Asystent Zdrowia!

Twój Asystent Zdrowia Ann pomoże Ci monitorować swój organizm i regularnie dbać o własne zdrowie. Przypomni o zaplanowanych wizytach lekarskich i o tym, że przyszła pora na przyjęcie kolejnej dawki konkretnego leku. To niezastąpiona pomoc przy obecnym, zawrotnym tempie życia, w którym łatwo można coś pominąć lub o czymś zapomnieć, a przecież zdrowie i leczenie to kwestie priorytetowe – czytamy na stronie aplikacji.

Aplikacja będzie waszą bezpłatną asystentką, która pomoże stworzyć wasz osobisty dziennik zdrowia. Każdy pomiar, lek, recepta czy wynik badań może być przechowywany w aplikacji. Każdy pomiar ciśnienia krwi, pulsu, pomiar cukru można zanotować i pokazać swojemu lekarzowi. Ann Asystent Zdrowia to również stale aktualizowana baza i porównywarka leków.

Oszczędzaj czas i miej zdrowie swoje i Twoich najbliższych w kieszeni. Dzięki aplikacji Ann możesz mieć kontrolę nad systematycznością przyjmowania leków, wizyt lekarskich, czy też wyniki najnowszych badań, które możesz bez problemu udostępnić specjaliście.

Wirtualny Klub Dyskusyjny umożliwia rozmowy na żywo z wybitnymi specjalistami

W Klubie Dyskusyjnym aplikacji możecie wziąć udział w rozmowach na żywo ze specjalistami z branży medycznej, którzy odpowiedzą na wszystkie interesujące was pytania. – Wirtualny Klub Dyskusyjny to nie tylko ciekawe rozmowy o zdrowiu i medycynie – to przede wszystkim wypowiedzi ekspertów na nurtujące nas tematy – mówi się na stronie aplikacji medycznej Ann Asystent Zdrowia. Także w aplikacji znajdziecie ciekawe artykuły z branży medycznej, wywiady z wybitnymi lekarzami oraz najnowsze informacje ze świata medycznego i około medycznego.

Uprawiaj sport z Ann Asystent Zdrowia!

Regularna aktywność fizyczna może zapobiegać chorobom serca, cukrzycy typu 2 i nowotworom, a także pomagać w ich leczeniu. Ponadto zajęcia sportem mogą łagodzić objawy depresji oraz poprawiać ogólne samopoczucie. Dzięki trenerom współpracującym z Ann Asystent Zdrowia możecie ćwiczyć nie wychodząc z domu! Aplikacja oferuje zajęcia z trenerem biegowym, fitness, a także warsztat dalekowschodniej medytacji i relaksu.

Ann Asystent Zdrowia: już niedługo będzie można skanować produkty spożywcze

Jednym z najważniejszych czynników mających wpływ na jakość naszego zdrowia jest właściwe odżywianie. Zdrowe żywienie często jest też podstawową metodą leczenia wielu chorób. Już niedługo za pomocą aplikacji będzie można skanować produkty spożywcze w sklepach. Aplikacja w ciągu sekundy przeanalizuje ich skład, wartości odżywcze, a także pokaże, jak wpływają one na wasz organizm. Dzięki Ann Asystent Zdrowia łatwo unikniesz szkodliwych składników zawartych w produktach. Jeżeli jesteś alergikiem czy np. wegetarianinem, ta funkcja na pewno się przyda.

Zapraszamy do pobrania bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia na swój telefon. Aplikacja dostępna w Google Play i App Store.

Autor: Svitlana Slyvchenko, Ann Asystent Zdrowia

Czytaj więcej w Ann Asystent Zdrowia:

gdzie jest aplikacja zdrowie
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *