Fitness w Ann [WIDEO WORKOUT Z ANN]

Aktywny weekend w Ann-Zdrowie trwa od piątku do niedzieli. W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerem personalnym Maciejem Ratajem. Co tym razem przygotował? Sprawdzajcie na bieżąco w aplikacji Ann.

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiecie się, jak we własnym domu i bez użycia całej masy drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann macie wideo zawsze w kieszeni i pod ręką, bo bezpłatne materiały dostępne są w telefonie dla zarejestrowanych Użytkowników aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje. Jak analiza wyników badań medycznych, kontrola ciśnienia, częstotliwości zażywanych leków, czy też rozmowy z lekarzami w Klubie Dyskusyjnym Ann na żywo! Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Fitness z Ann – trening z Maciejem Ratajem

Dziś Maciej Rataj pokaże nam jak zrobić trening ciała z wykorzystaniem obciążników.

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Ja nazywam się Maciej Rataj i dzisiaj zrobimy sobie trening góry ciała z wykorzystaniem obciążników. Są one małe, więc trening będzie pod wytrzymałość. Znajdźmy miejsce, o które możemy się dość swobodnie oprzeć, nogi mamy dość luźno. Naszym zadaniem będą teraz wznosy. Wykonujemy wznosy do boku i wznosy do przodu. Jednym ruchem cały czas sobie pracujemy. – wyjaśnia Maciej Rataj w treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Pokażę Wam, że nawet z minimalnym obciążeniem, możemy wykonać mocny trening.

Korzystanie z bezpłatnych funkcji aplikacji Ann Asystent Zdrowia dostępne jest wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników Ann.

Mocny ruch takiego odwodzenia do boku sobie robimy – pokazuje Maciej Rataj w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Łokcie mamy blisko ciała i wykonujemy wznosy do góry – widzimy w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Sprawdźcie!

Cały trening Ann Fitness z Maciejem Ratajem już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

na zdj. Maciej Rataj, trener personalny aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Treningi Ann Fitness z Maciejem Ratajem

Kolejne, bezpłatne treningi wideo w Ann Fitness będą pojawiały się w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

Oferta dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *