Fitness Ann: Pilates – zdrowe plecy [WIDEO WORKOUT]

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerką personalną. Podczas spotkań pracujemy nad różnymi partiami mięśni i ciała. Tym razem przygotowaliśmy dla Was ćwiczenia na zdrowe plecy. Trening wzmocni nasze plecy, a także zmniejszy dolegliwości bólowe. Sprawdzajcie treningi na bieżąco w aplikacji Ann. To doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu w zaciszu domowym.

Fitness Ann: Pilates – trening na plecy

Tu znajdziesz trening: Zdrowe plecy

Pilates to trening dla każdego, który wzmacnia i modeluje naszą sylwetkę. Podczas wykonywania poszczególnych ruchów aktywizowane są wszystkie partie ciała. Najważniejszy nacisk położony jest jednak na mięśnie głębokie, odpowiadające za prawidłową postawę ciała. Pilates jest przyjazny osobom z niektórymi problemami zdrowotnymi i zaleca się go tym, którzy cierpią na różne zwyrodnienia i wady kręgosłupa. Pilates pozwala wzmocnić mięśnie pleców i tym samym odciążyć kręgosłup.

Zapraszam Was na dzisiejsze zdrowe plecy pilates. Zajmiemy się naszymi plecami tak, aby zniwelować wszystkie dolegliwości bólowe spowodowane zarówno pracą fizyczną, jak i siedzącą – mówi trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

Zaczynamy nasze zajęcia. Siadamy sobie w delikatnym rozkroku, wygodnie na macie, proste plecy, odpoczywamy, nie myślimy o niczym. Trzymamy sobie ręce z przodu i na zmianę, tak jakbyśmy chcieli ciągnąć linę. Maksymalnie niewidzialną linę ciągniemy. Odpoczywamy przy tym, myślimy o tym, co jest tutaj, co jest teraz – pokazuje trenerka w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Łączymy sobie teraz nogi. Nakładamy prawą nogę za lewą. Lewa ręka zahacza o prawe kolano. Obracamy się do tyłu maksymalnie i patrzymy za prawą dłonią – pokazuje w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Zanim rozpoczniesz ćwiczenia skonsultuj ze specjalistą czy możesz je wykonywać. Ćwiczenia nie są przeznaczone dla osób po urazach, zabiegach medycznych lub zmagających się z bólem kręgosłupa.

Tu znajdziesz trening: Zdrowe plecy

Treningi Ann Fitness

Kolejne, bezpłatne treningi w Ann Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *