Fitness Ann: Trening wzmacniający odcinek lędźwiowy [WIDEO WORKOUT]

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerem personalnym Maciejem Ratajem. Podczas spotkań pracujemy nad różnymi partiami mięśni i ciała. Tym razem przygotowaliśmy trening wzmacniający odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Sprawdzajcie na bieżąco w aplikacji Ann. To doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu w zaciszu domowym.

Fitness Ann – trening prowadzi Maciej Rataj

Tu znajdziesz: Trening na odcinek lędźwiowy

Dzisiaj zajmiemy się treningiem, który ma pomóc osobom, które są zesztywniałe w odcinku lędźwiowym, czyli to jest do wszystkich osób, które spędzają w siedzącym trybie życia, dnia, wiele godzin, i występują różnego rodzaju urazy bądź dyskomfort mięśniowy, bądź po prostu te osoby czują, że tracą tą mobilność, ten zakres ruchu – wyjaśnia Maciej Rataj w treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Korzystanie z bezpłatnych funkcji aplikacji Ann Asystent Zdrowia dostępne jest wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników Ann.

Podchodzimy jak najbliżej się da naszej ściany, opieramy się, tutaj w odcinku lędźwiowym mamy kąt prosty. To jest wszystko ważne, żeby nasze kolana były zablokowane, my jesteśmy przyklejeni do ściany na tyle, na ile, oczywiście, możemy – pokazuje Maciej Rataj w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

na zdj. Maciej Rataj, fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Ćwiczenie nr 2 sobie zrobimy. Jesteśmy w kołysce. Mocno dajemy kolana na klatkę piersiową, napinamy mięśnie brzucha i pracujemy w taki sposób, żeby dolny odcinek lędźwiowy ruszał się po macie – widzimy w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Sprawdźcie! Cały trening Ann Fitness z Maciejem Ratajem już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Tu znajdziesz trening: Trening na odcinek lędźwiowy

Treningi Ann Fitness z Maciejem Ratajem

Kolejne, bezpłatne treningi w Ann Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiecie się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann macie wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, m.in.:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *