Fitness Ann: Trening wzmacniający obręcz barkową [WIDEO WORKOUT]

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerem personalnym Maciejem Ratajem. Podczas spotkań pracujemy nad różnymi partiami mięśni i ciała. Tym razem przygotowaliśmy trening wzmacniający obręcz barkową. Stosowany regularnie trening pomoże rozwinąć wszystkie mięśnie górnej części ciała. Sprawdzajcie treningi na bieżąco w aplikacji Ann. To doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu w zaciszu domowym.

Fitness Ann – trening prowadzi Maciej Rataj

Tu znajdziesz: Trening wzmacniający obręcz barkową

Zrobimy sobie dzisiaj wzmacniający trening całej górnej obręczy barkowej klatki piersiowej. Triceps oraz biceps. Jedziemy z obciążeniem. Mam dwa 3-kilogramowe krążki. Oczywiście, jak zawsze, w Waszym przypadku może to być butelka wody, mały kettle lub hantel – wyjaśnia Maciej Rataj w treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia. Trening wzmacniający całą górę ciała,

Korzystanie z bezpłatnych funkcji aplikacji Ann Asystent Zdrowia dostępne jest wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników Ann

Zaczynamy od pierwszego ćwiczenia. Siadamy swobodnie, bierzemy nasze obciążniki i podnosimy je po kolei do góry. Następnie podnosimy je do boków – pokazuje Maciej Rataj w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

na zdj. Maciej Rataj, fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Następne ćwiczenie będzie trochę trudniejsze. Podnosimy obie ręki do góry i robimy rotację. Pamiętajmy, że musi być kąt prosty. Teraz odkładamy ciężarki, rozluźniamy nasze ramiona i kontynuujemy to samo co robiliśmy dotychczas – widzimy w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Sprawdźcie! Cały trening Ann Fitness z Maciejem Ratajem już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Tu znajdziesz trening: Trening wzmacniający obręcz barkową

Treningi Ann Fitness z Maciejem Ratajem

Kolejne, bezpłatne treningi w Ann Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiecie się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann macie wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, m.in.:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *