Fitness Ann: Trening na wewnętrzne uda [WIDEO WORKOUT]

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerką personalną. Dzisiejszy trening na naszą sylwetkę będzie opierał się głównie na wewnętrznej stronie ud, która jest zmorą dla wielu z nas. Ćwiczenia, które zastały dobrane na dzisiejszy trening sprawią, że wysmuklimy nasze uda i wzmocnimy mięśnie nóg.

Fitness Ann: Trening na wewnętrzne uda

Dzisiejsze zajęcia powinny odpuścić sobie osoby, które mają przewlekłe urazy w kończynach dolnych i posiadają przeciwskazania do ćwiczeń wzmacniających. 

Dzisiaj widzimy się na treningu Sylwetka. Skupimy się na wewnętrznych udach. Będziemy wykonywać ćwiczenia wzmacniające. Wysmuklimy nasze uda i wzmocnimy mięśnie nóg – mówi trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

Zostajemy sobie na macie, kładziemy się bokiem. Noga zewnętrzna idzie do przodu, a nogę pod spodem podnosimy delikatnie do góry i opuszczamy. Staramy się zachować całe ciało sztywne. Przejdziemy teraz na drugi bok. Ręka na przedramię. Teraz z powrotem przechodzimy na poprzedni bok – wyjaśnia trenerka w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Noga zewnętrzna idzie do przodu, przyklejamy stopę. Odrywamy dolną nóżkę i delikatnie kręcimy koło. Prosta noga, palce ściągnięte. Następnie wykonamy to samo na drugą stronę. Położymy się teraz na plecach, zakładamy jedną nogę i podnosimy biodra. 10 powtórzeń i zmienimy nogę – pokazuje w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *