Fitness Ann: Trening na pośladki i uda [WIDEO WORKOUT]

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerem personalnym Maciejem Ratajem. Podczas spotkań pracujemy nad różnymi partiami mięśni i ciała. Tym razem przygotowaliśmy trening modelujący pośladki i wzmacniający uda z elementami rozciągania. Trening poprawi także krążenie w dolnej części ciała. Sprawdzajcie treningi na bieżąco w aplikacji Ann. To doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu w zaciszu domowym.

Fitness Ann – trening prowadzi Maciej Rataj

Tu znajdziesz: Trening na pośladki i uda

Przetrenujemy sobie dzisiaj wspólnie pośladki, wzmocnimy uda oraz będziemy pracować nad spaleniem tkanki tłuszczowej – wyjaśnia Maciej Rataj w treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia. Trening wzmacniający całą górę ciała,

Korzystanie z bezpłatnych funkcji aplikacji Ann Asystent Zdrowia dostępne jest wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników Ann

Zaczynamy od pierwszego ćwiczenia. Kładziemy się na plecach, jedną nogę zginamy w kolanie. Następnie ta noga ma pomóc nam podnieść własne ciało do góry. Robimy dziesięć powtórzeń. Pracujemy tylko jedną nogą. Powinniśmy czuć napięcie w udzie – pokazuje Maciej Rataj w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

na zdj. Maciej Rataj, fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Podnosimy tułub do góry, robimy wspięcia na palce. Wysoko podnosimy pięty i trzymamy napięcie. W tej pozycji zostajemy przez minutę. Teraz wracamy do naszego wcześniejszego ćwiczenia. Tym razem wykonujemy 8 powtórzeń – widzimy w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Sprawdźcie! Cały trening Ann Fitness z Maciejem Ratajem już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Tu znajdziesz trening: Trening na pośladki i uda

Treningi Ann Fitness z Maciejem Ratajem

Kolejne, bezpłatne treningi w Ann Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiecie się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann macie wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, m.in.:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *