Fitness Ann: Trening na mobilność [WIDEO WORKOUT]

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerką personalną Magdaleną Tyczką. Podczas spotkań pracujemy nad różnymi partiami ciała. Dzisiaj wykonamy trening mobilności, skupiający się na biodrach, kolanach i kręgosłupie. Trening mobilności to ratunek dla przeciążenia lub braku ruchomości.

Fitness Ann: Trening na mobilność

Mobilność ciała to niezwykle ważny aspekt zdrowotny, zabezpiecza nasze ciało przed urazami. Ćwiczenia, które dzisiaj wykonamy, poprawią naszą mobilność w zakresie tkanek i stawów. Mobilność jest niezbędna do funkcjonowania w życiu codziennym, jak również podczas uprawiania sportu.

Dzisiaj witam Was na treningu extra: mobilność. Poćwiczymy sobie dzisiaj naszą mobilność, która zabezpiecza nas przed różnymi urazami, przed sztywnością mięśni – rozpoczyna trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

Zaczynamy nasze ćwiczenia na mobilność. Stajemy sobie wygodnie, stópka obok stópki. Jedno kolanko unosimy do góry i przytrzymujemy. Zachowana mobilność sprawia, że przy jakichś gwałtownych ruchach, urazach, jesteśmy w stanie się obronić, nie zerwiemy sobie ścięgna ani nie sprawimy sobie krzywdy. Teraz sobie nóżkę przenosimy na bok, schodzimy nisko i otwieramy się. Schodzimy jak najniżej. Jeżeli nie jesteśmy w stanie ze względu na równowagę, możemy się podeprzeć o ścianę, z boku czy na boki, z jednej strony – pokazuje trenerka w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Teraz pokażę Wam kolejne ćwiczenie bokiem. Łapiemy sobie nóżkę z tyłu. Przeciwna ręka do góry, proste plecy i pochylamy się teraz do przodu. Noga, która zostaje na ziemi, jest prosta w kolanie. Odkładamy. Druga nóżka to samo pokazuje w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *