Fitness Ann: Trening na mięśnie brzucha i spalanie tkanki tłuszczowej [WIDEO WORKOUT]

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerem personalnym Maciejem Ratajem. Podczas spotkań pracujemy nad różnymi partiami mięśni i ciała. Tym razem przygotowaliśmy trening na mięśnie brzucha i spalanie tkanki tłuszczowej. Sprawdzajcie treningi na bieżąco w aplikacji Ann. To doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu w zaciszu domowym.

Fitness Ann – trening prowadzi Maciej Rataj

Tu znajdziesz: Trening na mięśnie brzucha i spalanie tkanki tłuszczowej

Naszym zadaniem będzie skręcanie tułowia w jedną stronę, nóg w drugą i tak na zmianę. Tak pracujemy przez 30 sekund– wyjaśnia Maciej Rataj na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

Następne ćwiczenie jakie wykonamy to przyciąganie kolan do klatki piersiowej. Powoli opuszczamy nogi i powtarzamy to ćwiczenie 10 razy. – pokazuje Maciej Rataj w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

na zdj. Maciej Rataj, fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Podnosimy się lekko do góry. Wykonujemy skręt w jedną stronę i skręt w drugą stronę. I odkładamy z powrotem. Ponownie wykonujemy skręt i chwilę przytrzymujemy. Dwie, trzy sekundy. Powinniśmy czuć całe mięśnie brzucha, a przy skrętach oczywiście mięśnie boczne. – wyjaśnia Maciej w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness z Maciejem Ratajem już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Tu znajdziesz trening: Mięśnie brzucha i spalanie tkanki tłuszczowej

Treningi Ann Fitness z Maciejem Ratajem

Kolejne, bezpłatne treningi w Ann Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *