Fitness Ann: Trening na brazylijskie pośladki [WIDEO WORKOUT]

Data i czas rozpoczęcia
Liczba miejsc 5

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerką personalną. Podczas spotkań pracujemy nad różnymi partiami ciała. W trakcie dzisiejszego treningu modelującego naszą sylwetkę największy nacisk będziemy kłaść na pośladki. Pracując na ciężarze własnego ciała sprawimy, że staną się one zgrabne i jędrne.

Fitness Ann: Trening na brazylijskie pośladki

Ćwiczenia zaprezentowane w dzisiejszym odcinku pomogą nam spalać tkankę tłuszczową, zredukować cellulit w dolnej części ciała, a także ujędrnić i wysmuklić uda, pośladki i brzuch. W zajęciach nie powinny uczestniczyć osoby z kontuzjami w okolicy dolnych partii ciała lub innymi dolegliwościami uniemożliwiającymi aktywny udział w zajęciach. Jeśli masz wątpliwości, czy ten trening jest dla ciebie, skonsultuj się z lekarzem.

Na dzisiejszą smukłą sylwetkę przygotowałam zestaw ćwiczeń na pośladki. Jeśli macie w domu gumę do ćwiczeń, możecie ją jak najbardziej użyć. Jeśli jej nie macie, trening bez gumy również się uda – mówi trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

Zaczniemy sobie trening od pozycji stojącej. Jeśli masz gumę do ćwiczeń, załóż ją nad kolana. Jeśli nie masz, stań sobie tak samo jak my, wygodnie w lekkim rozkroku, ręce możesz położyć na biodrach. Nogę odwodzimy do boku i od razu do tyłu. 10 powtórzeń na jedną nogę i zmieniamy na drugą – pokazuje trenerka w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Stajemy sobie teraz w delikatnym rozkroku. Schodzimy niziutko i pulsujemy 20 sekund. Zaczynamy kolejne ćwiczenie, stajemy w delikatnym rozkroku. Przysiad, odwodzimy nogę na bok, przysiad, odwodzimy drugą nogę. Po 10 powtórzeń na nogę, czyli w sumie robimy 20 powtórzeń pokazuje w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *