Fitness Ann: Smukła sylwetka – atak na brzuch [WIDEO WORKOUT]

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerką personalną. Podczas spotkań pracujemy nad różnymi partiami mięśni i ciała. Tym razem przygotowaliśmy dla Was ćwiczenia na brzuch. Do treningu będą nam potrzebne hantle lub dwie butelki wody półlitrowej. Sprawdzajcie treningi na bieżąco w aplikacji Ann. To doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu w zaciszu domowym.

Fitness Ann: Smukła sylwetka- trening brzucha

Tu znajdziesz: Atak na brzuch

Smukła sylwetka to zajęcia fitness, które pozytywnie wpływają na wyrzeźbienie całego ciała i poprawę jakości skóry. Treningi odbywają się z wykorzystaniem dodatkowych sprzętów, które każda z nas zapewne posiada pod ręką.

Podczas dzisiejszego treningu wykonamy szereg ćwiczeń na mięśnie brzucha. Silne mięśnie brzucha pomagają utrzymać ramę całego ciała, zmniejszają ból pleców i ryzyko wystąpienia kontuzji, dlatego ćwiczenia są ważne zarówno pod względem estetycznym, jak i zdrowotnym.

Zaczynamy pierwsze ćwiczenie. Niezbędne będą dla nas hantelki lub butelki wody. Łapiemy je w dłoń, siadamy sobie wygodnie na macie, przyklejamy nogi do maty, kładziemy się na plecy, odkładamy kręgosłup i wstajemy otwierając się maksymalnie. Powtarzamy jeszcze raz – mówi trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

Przechodzimy teraz do drugiego ćwiczenia, również będzie ono na macie. Kładziemy się wygodnie, tak jak w poprzednim ćwiczeniu. Zakładamy sobie lewą nogę na prawą. Jedną rękę przyklejamy do podłogi, drugą za głowę, łączymy sobie łokieć-kolano i wracamy z powrotem. 15 powtórzeń na każdą stronę – pokazuje trenerka w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Przy kolejnym ćwiczeniu bierzemy sobie nasze ciężarki lub nasze butelki wody. Chwytamy sobie w dłoń. Tak samo kolejne ćwiczenia na macie. Kładziemy się, ręce przenosimy za głowę. Nogi ugięte jak w poprzednim ćwiczeniu, przyklejone do maty. Przytulamy kolana, odrywamy głowę i wracamy z powrotem – pokazuje w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Tu znajdziesz trening: Atak na brzuch

Treningi Ann Fitness

Kolejne, bezpłatne treningi w Ann Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *