Fitness Ann: Tabata – trening „Płonie całe ciało” [WIDEO WORKOUT]

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerką personalną. Podczas spotkań pracujemy nad różnymi partiami ciała. Podczas dzisiejszego treningu zaangażujemy wszystkie mięśnie, aby spalić tkankę tłuszczową i poczuć siłę endorfin potreningowych. Sprawimy, że nasze całe ciało „spłonie”.

Fitness Ann: Tabata – trening „Płonie całe ciało”

Pamiętajmy, że przed każdym treningiem tego typu powinniśmy wykonać rozgrzewkę całego ciała. Ten rodzaj zajęć nie poleca się osobom, które ćwiczą bardzo sporadycznie i posiadają słabą kondycję, a także osobom, które zmagają się z nadwagą, nadciśnieniem, wadami serca, zakrzepicą, czy też chorobami układu oddechowo-krążeniowego. Tabata ma teoretycznie same zalety: trwa krótko, angażuje całe ciało i błyskawicznie spala tłuszcz

Widzimy się dzisiaj na treningu tabata, treningu energicznym, dynamicznym, który błyskawicznie spala tłuszcz – rozpoczyna trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

Zaczniemy sobie teraz przysiad. Wykonujemy 20 przysiadów. Staramy się każde powtórzenie robić w równym tempie i dopasować intensywność i ilość powtórzeń do siebie – pokazuje trenerka w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Teraz przejdziemy do ćwiczeń na brzuch, na macie. Ręce tylu przyklejone, nogi ugięte i na zmianę prostujemy nogi do przodu. Prostujemy maksymalnie nogi i czujemy, jak nasz brzuch pracuje – pokazuje w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *