Fitness Ann: Tabata – trening interwałowy na górę i dół ciała [WIDEO WORKOUT]

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerką personalną. Podczas spotkań pracujemy nad różnymi partiami ciała. W dzisiejszym treningu zaangażujemy do pracy nasze nogi, brzuch i ręce. Zajęcia o charakterze interwałowym pomagają przyśpieszyć nasz metabolizm i spalić tkankę tłuszczową. Ich regularne wykonywanie poprawia naszą wydolność tlenową i beztlenową, poprawia wytrzymałość i rzeźbi sylwetkę.

Tu znajdziesz cały trening: Tabata na górę i dół ciała

Fitness Ann: Tabata- trening interwałowy na górę i dół ciała

Trening tabaty należy rozpocząć od dowolnej rozgrzewki. Pamiętajmy też, aby początkowo wykonywać ilość powtórzeń w miarę swoich możliwości, aby nie forsować organizmu. Z każdym kolejnym treningiem możemy zwiększać ilość czasu i powtórzeń tak, aby czuć progres. Osoby posiadające jakiekolwiek kontuzje i przeciwskazania do ćwiczeń interwałowych powinny skonsultować z lekarzem możliwość uczestniczenia w tego rodzaju zajęciach.

Dzisiejsze zajęcia będą składały się z 4 tabat, po 2 ćwiczenia i każdą tabatę wykonamy 3 razy. Pierwsze ćwiczenie będzie w pozycji stojącej, a drugie na macie. Zaczynamy od pajacyków – rozpoczyna trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

Przechodzimy teraz do drugiego ćwiczenia, na matę. Będzie to ćwiczenie deska. Przechodzimy sobie na przedramię, na palce, schodzimy nisko, głowa równo z kręgosłupem. Trzymamy 20 sekund. Zaczynamy razem i trzymamy nisko – pokazuje trenerka w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Przechodzimy do kolejnych dwóch ćwiczeń. Najpierw kładziemy się na plecach i na zmianę łapiemy nasze kostki. Drugie ćwiczenie do skakanka. Zaczynamy razem pierwsze ćwiczenie. 20 razy dotykamy każdej kostki, czyli razem 40 powtórzeń – pokazuje w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Tu znajdziesz cały trening: Tabata na górę i dół ciała

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *