Tabata na świeżym powietrzu [WIDEO WORKOUT]

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerką personalną Magdaleną Tyczką. Podczas spotkań pracujemy nad różnymi partiami ciała. Dzisiaj wykonamy trening tabata na świeżym powietrzu. Gdy ćwiczymy regularnie, zajęcia te sprawiają, że przyśpiesza się nasza przemiana materii oraz szybciej spalamy tłuszcz.

Fitness Ann: Tabata na świeżym powietrzu

Obowiązkowo przed każda tabatą, czyli ćwiczeniami o większej intensywności niż zwykłe zajęcia fitness, powinniśmy wykonać rozgrzewkę całego ciała. Po przygotowaniu się do treningu rozpoczynamy krótkie, lecz intensywne tabaty składające się z dwóch ćwiczeń, które powtarzamy cyklicznie z krótkimi przerwami na łyk wody i odpoczynek.

Aby przystąpić do treningu tabata, powinniśmy mieć już wprawę w ćwiczeniach, wyrobioną kondycję, więc zdecydowanie nie są to zajęcia dla osób rozpoczynających swoją przygodę z aktywnością fizyczną.

Dzisiaj zapraszam Was na wspólne ćwiczenia tabata na świeżym powietrzu. Będziemy ćwiczyć całe ciało. Będzie nam dziś potrzebna tylko mata, a także wspaniały humor – mówi trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

Pierwsze ćwiczenie to będzie przysiad i kopiemy do przodu. Na zmianę prawa, lewa noga. Drugie ćwiczenie to będzie przeskok z nogi na nogę. Zaczynamy razem. Jesteście gotowi, jesteście rozgrzani na tabatę? Świetnie, zaczynamy pierwsze ćwiczenie, później drugie i powtórzymy tą tabatę jeszcze raz – pokazuje trenerka w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Pokazuję kolejne dwa ćwiczenia. Schodzimy sobie niziutko, dostawiamy jedną nogę i dostawiamy drugą nogę. Cały czas na ugiętych nóżkach. Drugie ćwiczenie to skakanka. Jesteśmy gotowi? Trzecia tabata przed nami, dwie już za nami […] Jak widzicie, nawet do skakanki nie jest nam potrzebny żaden sprzęt, więc dzisiaj trening bez sprzętu, ale równie intensywny – pokazuje w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia, a także po zalogowaniu na stronie.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu, a także bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *