Fitness Ann: Tabata na stojąco [WIDEO WORKOUT]

Tabata to rodzaj zajęć, których nie poleca się osobom ćwiczącym bardzo sporadycznie i takim, które posiadają słabą kondycję. Na tabatę muszą uważać też Ci, którzy zmagają się z nadwagą, nadciśnieniem, wadami serca i zakrzepicą, czy też chorobami układu oddechowo-krążeniowego. Do tabaty warto założyć wygodne obuwie i mieć przy sobie matę oraz świetny humor. Dzisiejsze zajęcia przeznaczony są dla osób aktywnych.

Fitness Ann: Tabata na stojąco

-Witajcie Kochani, dziś zajmiemy się naszym zdrowiem na treningu tabata. Jest to trening intensywny dla osób, które ćwiczą i są aktywne dlatego mniej polecam ten trening osobom, które nie miały jeszcze styczności z aktywnością fizyczną lub są osobami początkującymi. Wykonamy dziś ćwiczenia głównie w pozycji stojącej, zaangażujemy całe ciało, dlatego będzie to energiczny i kompleksowy trening – zapowiada trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

-Dzisiaj wykonamy sobie trzy tabaty. -Stajemy w delikatnym rozkroku. Zaczynamy od ćwiczenia w pozycji stojącej, ręce rozstawiamy na biodrach i stajemy w delikatnym rozkroku a teraz zrobimy sobie delikatny wykrok wprzód i wracamy. Najpierw jedna noga, dwadzieścia powtórzeń a później druga noga. Zaczniemy sobie od nogi prawej – pokazuje trenerka w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Tabata na stojąco
Na zdj. Magda Tyczka / fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

-Drugie ćwiczenie to będzie bieg, staramy się mocno uderzać nogami o swoje pośladki. Oderwanie stopy od podłogi traktujemy jak jedno powtórzenie, czyli tak żeby było ich czterdzieści. Później powtórzymy sobie pierwszą tabatę raz jeszcze – pokazuje w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

-Zaczynamy kolejne dwa ćwiczenia, a pierwsze z nich to ćwiczenie na brzuch. Spinamy sobie mocno brzuch, tak jakbyśmy chcieli wcisnąć pępek do kręgosłupa i schodzimy na jedną stronę oraz na drugą. Natomiast za chwilę przejdziemy do drugiego ćwiczenia, czyli do skakanki – pokazuje Magdalena Tyczka.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *