Fitness Ann: Stretching rąk – rozciąganie ramion i barków [WIDEO WORKOUT]

Data i czas rozpoczęcia
Liczba miejsc 5

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerką personalną. Podczas spotkań pracujemy nad różnymi partiami ciała. W tym odcinku będziemy rozciągać mięśnie górnych części ciała, a dokładniej ramiona i barki. Trening wspomoże eliminację napięć, które mogą nam dokuczać po kilkugodzinnej pracy siedzącej. Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń w Ann!

Tu znajdziesz cały trening: Stretching rąk

Fitness Ann: Stretching rąk

Ćwiczenia rozciągające kończyny górne pozwolą nam przede wszystkim pozbyć się dolegliwości kręgosłupa. Sprawią także, że pozbędziemy się drętwienia rąk czy problemów związanych z bólem i sztywnieniem karku.

Zaczynamy w pozycji na siedząco. Łączymy stopy, wyciągamy ręce do tyłu, brzuch jest spięty. Przytrzymujemy ręce przez kilka sekund. Głęboki wdech i wydech. Relaksujemy się. Pamiętajmy, że stretching to nie tylko ćwiczenia prozdrowotne, ale też redukujące stres – rozpoczyna trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

Następnie zaokrąglamy plecy. Przy tych ćwiczeniach może nam towarzyszyć nasze ulubiona relaksująca muzyka. Teraz wyciągamy ręce do góry, łapiemy sobie łokieć. Rozciągamy mięsień trójgłowy ramiona. Dociskamy. Z powrotem wyciągamy się do przodu. Następnie zmieniamy rękę – pokazuje trenerka w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Rozciągniemy teraz nasz biceps. Prawą rękę wyciągamy do przodu. Ręka musi być prosta. Łapiemy za palce, bardzo ważne jest nie czuć dyskomfortu w nadgarstku. Więc ciągniemy palce do dołu delikatnie. Również przytrzymujemy i następnie zmieniamy rękę – pokazuje w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Tu znajdziesz cały trening: Stretching rąk

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *