Fitness Ann: Stretching nóg [WIDEO WORKOUT]

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerką personalną. Podczas spotkań pracujemy nad różnymi partiami mięśni i ciała. Tym razem przygotowaliśmy stretching nóg. Jest to bardzo ważne ze względu na zapobieganie przykurczom mięśni i obniżenie ryzyka wystąpienia kontuzji. Sprawdzajcie treningi na bieżąco w aplikacji Ann. To doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu w zaciszu domowym.

Fitness Ann: Stretching nóg

Tu znajdziesz: Stretching nóg

W dzisiejszym odcinku skupimy się na rozciągnięciu naszych nóg. Jest to bardzo ważne ze względu na zapobieganie przykurczom mięśni i obniżenie ryzyka wystąpienia kontuzji. Aby ścięgna były elastyczne, a więzadła mocne powinniśmy regularnie powtarzać ćwiczenia zawarte w dzisiejszym nagraniu. Dzięki nim nasz układ kostny stanie się bardziej elastyczny a jego elementy — ścięgna, wiązadła, stawy — będą wzmocnione i bardziej odporne na obciążenia. Zatem wskakuj w wygodne ubrania i widzimy się na macie! – zapowiada trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

Zaczynamy od ćwiczenia w pozycji stojącej. Stajemy na jednej nodze, łapiemy za palce i przyciągamy stopę do pośladków. Trzymamy przez kilka sekund. Dla równowagi możemy dać sobie rękę na bok. Powtórzymy ćwiczenie na drugą nogę – pokazuje trener w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Następnie krzyżujemy nogi. Staramy się odłożyć całe dłonie na macie. Głowa do kolan. Powoli wracamy w początkową pozycję. Jeśli nie możemy zostawić dłonie na macie, staramy się zostawić chociażby palce. Teraz stajemy szeroko. Delikatnie schodzimy do prawej strony. Niziutko. Lewa noga jest prosta. Trzymamy – pokazuje w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Tu znajdziesz trening: Stretching nóg

Treningi Fitness Ann

Kolejne treningi w Ann Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *