Fitness Ann: Stretching na zakwasy [WIDEO WORKOUT]

Data i czas rozpoczęcia
Liczba miejsc 5

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerką personalną. Dzisiejszy trening pomoże nam złagodzić bolesne zakwasy. Wielu z nas zapewne po każdej wykonanej aktywności fizycznej, po treningu czy nawet po bieganiu zapomina jak ważnym elementem jest potreningowy stretching. Często odczuwamy dyskomfort w momencie, gdy pojawiają się zakwasy. Aby nie zniechęciły nas one do kontynuowania regularnych treningów, mamy dla Was zestaw ćwiczeń, dzięki którym pozbędziecie się zakwasów.

Fitness Ann: Stretching na zakwasy

Stretching wykonany w odpowiedni sposób niesie za sobą wiele korzyści. Należy pamiętać, że zdarzają się jednak sytuacje, kiedy stretching nie będzie dobrym rozwiązaniem. Przeciwskazaniami są: gorsze samopoczucie, przeziębienie i gorączka, uszkodzenie struktury tkanki łącznej i powięzi, gojące się rany czy kolagenozy, a także inne przeciwskazania uznane przez terapeutę.

Dzięki tym zestawom ćwiczeń sprawimy, że nie będziecie czuli bólu po treningu. Rozciągniemy całe nasze ciało i sprawimy, aby te zakwasy więcej nie będą występowały. Kochani, zapraszam Was na zajęcia ze stretchingu, które zniwelują nasze zakwasy – mówi trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

Stajemy sobie wygodnie na macie, w tle może grać nasza ulubiona muzyka. Celem tych zajęć jest również obniżenie naszego stresu, relaks i przyjemne rozluźnienie. Stajemy sobie w delikatnym rozkroku, przyciągamy do siebie jedno kolano, chwilkę przytrzymujemy, trzy sekundy trzymamy w górze. Zadzieramy palce do dołu, teraz staramy się przenieść nogę na bok i schodzimy niziutko. Możemy sobie dodać ręce dla równowagi. I trzymamy sobie 10 sekund – pokazuje trenerka w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Krzyżujemy sobie teraz nogi, wyciągamy się do góry na paluszkach i odkładamy dłonie na matę – albo palce, albo całe dłonie, jeśli już możemy. Jeśli jeszcze nie możesz odłożyć całej dłoni, nie denerwuj się, nie zniechęcaj, przy kolejnym treningu będziesz coraz bliżej. Myślę, że miesiąc ćwiczeń spokojnie pozwoli nam na położenie całych dłoni. Głowę kierujemy sobie do kolana i jeszcze zostajemy chwilkę w tej pozycji pokazuje w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *