Fitness Ann: mocny trening na mięśnie brzucha [WIDEO WORKOUT]

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerem personalnym Maciej Rataj. Tym razem popracujemy nad mięśniami brzucha. Sprawdzajcie na bieżąco w aplikacji Ann.

Fitness Ann – trening prowadzi Maciej Rataj

Tu znajdziesz trening: MOCNY TRENING NA MIĘŚNIE BRZUCHA

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dzisiaj wykonamy mocny trening na mięśnie brzucha – zapowiada Maciej Rataj w treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Korzystanie z bezpłatnych funkcji aplikacji Ann Asystent Zdrowia dostępne jest wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników Ann.

Zaczynamy od pierwszego ćwiczenia – kładziemy się na plecach i podnosimy kolana do klatki piersiowej – pokazuje Maciej Rataj w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Teraz robimy rowerek. Skupiamy się na dole brzucha. Nie mamy czuć bóli nóg – widzimy w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

fitness Ann
Na zdj. Maciej Rataj, trener personalny aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Sprawdźcie! Cały trening Ann Fitness z Maciejem Ratajem już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Tu znajdziesz trening: MOCNY TRENING NA MIĘŚNIE BRZUCHA

Treningi Ann Fitness z Maciejem Ratajem

Kolejne, bezpłatne treningi w Ann Fitness będą pojawiały się w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiecie się, jak we własnym domu i bez użycia całej masy drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann macie wideo zawsze w kieszeni i pod ręką. Bezpłatne materiały dostępne są w telefonie dla zarejestrowanych Użytkowników aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje. Jak analiza wyników badań medycznych, a także kontrola ciśnienia, częstotliwości zażywanych leków, jak również rozmowy z lekarzami w Klubie Dyskusyjnym Ann, co środę i czwartek o 18.00 na żywo! Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Oferta dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *