Fitness Ann: Mocny trening na dół ciała [WIDEO WORKOUT]

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerem personalnym. Podczas spotkań pracujemy nad różnymi partiami mięśni i ciała. Tym razem przygotowaliśmy mocny trening na dół ciała. Sprawdzajcie treningi na bieżąco w aplikacji Ann. To doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu w zaciszu domowym.

Fitness Ann – trening prowadzi trener personalny

Tu znajdziesz: Mocny trening na dół ciała

Hejka, cześć, dziś mam dla Was przygotowany supermocny trening, aby wejść z pełną energią w nowy rok. Będziemy w głównej mierze trenować dół ciała, ale na pewno się zmęczycie, spocicie i będzie super – wyjaśnia trener w treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Korzystanie z bezpłatnych funkcji aplikacji Ann Asystent Zdrowia dostępne jest wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników Ann

Pierwsze ćwiczenie, od którego zaczniemy, to tak zwane „pajacyki”. Przeskakujemy z nogi na nogę. Staramy się zsynchronizować ruch. Nogi idą do tyłu teraz. Wykonujemy sobie teraz przysiad, nisko i wyskok do góry. Przysiad, schodzimy powoli i robimy wyskok – pokazuje trener personalny w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

na zdj. Maciej Rataj, fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Teraz schodzimy sobie na matę. Zaczynamy od pierwszego ćwiczenia, czyli od mocnych wypchnięć bioder do góry. Kładziemy się i naszym zadaniem jest mocne wypchnięcie bioder do góry. Napięcie pośladków, napięcie brzucha i opuszczamy do dołu. Wykonujemy sobie takich wypchnięć dziesięć – widzimy w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Sprawdźcie! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Tu znajdziesz trening: Mocny trening na dół ciała

Treningi Ann Fitness

Kolejne, bezpłatne treningi w Ann Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiecie się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann macie wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, m.in.:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *