Fitness Ann: Mocny trening dołu ciała [WIDEO WORKOUT]

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerem personalnym Maciejem Ratajem. Tym razem przygotowaliśmy mocny trening dołu ciała. Sprawdzajcie na bieżąco w aplikacji Ann.

Fitness Ann – trening prowadzi Maciej Rataj

Tu znajdziesz trening: Mocny trening dołu ciała

Cześć! Zrobimy sobie dzisiaj trening dołu ciała i leciutko pośladki – zapowiada Maciej Rataj w treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

na zdj. Maciej Rataj, fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia
Korzystanie z bezpłatnych funkcji aplikacji Ann Asystent Zdrowia dostępne jest wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników Ann.

Zaczynamy sobie od takiego statycznego ćwiczenia. Kładziemy się na plecach, miednicę podnosimy do góry, trzymamy sobie podpór, łopatki mamy ściągnięte, kolana lekko na zewnątrz, brzuch napięty, pośladki napięte – pokazuje Maciej Rataj w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Drugie ćwiczenie będzie podobne. Tym razem tutaj. Mam utrudnienie przez drabinki. Wy musicie sobie znaleźć kawałek ściany. Kąt prosty w nogach, głowa jest doklejona, łopatki są doklejone i trzymamy widzimy w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Sprawdźcie! Cały trening Ann Fitness z Maciejem Ratajem już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Tu znajdziesz trening: Mocny trening dołu ciała

Treningi Ann Fitness z Maciejem Ratajem

Kolejne, bezpłatne treningi w Ann Fitness będą pojawiały się w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiecie się, jak we własnym domu i bez użycia całej masy drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann macie wideo zawsze w kieszeni i pod ręką. Bezpłatne materiały dostępne są w telefonie dla zarejestrowanych Użytkowników aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *