Fitness Ann: mocny trening całej góry naszego ciała z wykorzystaniem obciążników [WIDEO WORKOUT]

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia fitness prowadzi trener personalny Maciej Rataj. Co tym razem przygotował? Sprawdzajcie na bieżąco w aplikacji Ann.

Podoba Ci się ten artykuł? Przeczytaj resztę w naszej aplikacji Ann.

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiecie się, jak we własnym domu i bez użycia całej masy drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann macie wideo zawsze w kieszeni i pod ręką. Bezpłatne materiały dostępne są w telefonie dla zarejestrowanych Użytkowników aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje. Jak analiza wyników badań medycznych, a także kontrola ciśnienia, częstotliwości zażywanych leków, jak również rozmowy z lekarzami w Klubie Dyskusyjnym Ann, co środę i czwartek o 18.00 na żywo! Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Fitness z Ann – trening prowadzi Maciej Rataj

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dzisiaj wykonamy mocny trening całej góry naszego ciała z wykorzystaniem obciążników. Potrzebujemy standardowo dwa obciążniki – jedne mniejsze oraz drugie cięższe – zapowiada Maciej Rataj w treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Korzystanie z bezpłatnych funkcji aplikacji Ann Asystent Zdrowia dostępne jest wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników Ann.

Zaczynamy od pierwszego ćwiczenia – siadamy w ten sposób, łopatki są ściągnięte, nogi wyciągamy do przodu – pokazuje Maciej Rataj w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Rozluźniamy nasze ręce i przechodzimy do drugiego ćwiczenia. Bierzemy teraz cięższe obciążniki – widzimy w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Sprawdźcie! Cały trening Ann Fitness z Maciejem Ratajem już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Na zdj. Maciej Rataj, trener personalny aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Treningi Ann Fitness z Maciejem Ratajem

Kolejne, bezpłatne treningi wideo w Ann Fitness będą pojawiały się w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

W poniedziałek i środę można dołączyć natomiast do bezpłatnych treningów Jogi z Katarzyną Kamińską i Anastazją Lytovką. Również bezpłatnie, wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników aplikacji Ann.

Oferta dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *