Fitness Ann: mocny trening brzucha [WIDEO]

Aktywny weekend w Ann-Zdrowie trwa od piątku do niedzieli. W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerem personalnym Maciejem Ratajem. Co tym razem przygotował? Sprawdzajcie na bieżąco w aplikacji Ann.

Podoba Ci się ten artykuł? Przeczytaj resztę w naszej aplikacji Ann.

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiecie się, jak we własnym domu i bez użycia całej masy drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann macie wideo zawsze w kieszeni i pod ręką, bo bezpłatne materiały dostępne są w telefonie dla zarejestrowanych Użytkowników aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje. Jak analiza wyników badań medycznych, kontrola ciśnienia, częstotliwości zażywanych leków, czy też rozmowy z lekarzami w Klubie Dyskusyjnym Ann, co środę o 18.00 na żywo! Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Fitness z Ann – trening z Maciejem Ratajem

Dziś Maciej Rataj pokaże nam – Siemaneczko. Z tej strony Maciej. Zrobimy sobie dzisiaj mocny trening brzucha. Wykorzystamy sobie dzisiaj ścianę. Pierwszym naszym ćwiczeniem będzie aktywacja dolnej części brzucha. Mamy krótki zakres ruchu, ścianę, która będzie nam przeszkadzała właśnie. Naszym celem jest wypchnięcie bioder. Główny ruch, jaki ja wykonuję, to jest wypchnięcie bioder do góry. – wyjaśnia Maciej Rataj w treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Jakbym stopami chciał dotknąć do sufitu.

Korzystanie z bezpłatnych funkcji aplikacji Ann Asystent Zdrowia dostępne jest wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników Ann.

Drugie ćwiczenie – tak samo ściana nam przeszkadza. Przyciągamy nogi do klatki piersiowej– pokazuje Maciej Rataj w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Ręce leżą swobodnie. Druga rundka, dwanaście powtórzeń – widzimy w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Sprawdźcie! Cały trening Ann Fitness z Maciejem Ratajem już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Na zdj. Maciej Rataj, trener personalny aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Treningi Ann Fitness z Maciejem Ratajem

Kolejne, bezpłatne treningi wideo w Ann Fitness będą pojawiały się w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Od poniedziałku do środy można dołączyć natomiast do bezpłatnych treningów Jogi z Katarzyną Kamińską. Również bezpłatnie, wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników aplikacji Ann.

Oferta dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *