Fitness Ann: trening brzucha [WIDEO WORKOUT]

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerem personalnym Maciejem Ratajem. Podczas spotkań pracujemy na d różnymi partiami mięśni i ciała. Tym razem przygotowaliśmy mocny trening brzucha. Sprawdzajcie na bieżąco w aplikacji Ann. Każdy trening to okazja do pracy nad swoją sprawnością fizyczną oraz aktywny sposób spędzenia czasu.

Fitness Ann – trening prowadzi Maciej Rataj

Tu znajdziesz trening: Mocny trening brzucha

Cześć! Tym razem zrobimy sobie mocny trening brzucha – zapowiada Maciej Rataj w treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Korzystanie z bezpłatnych funkcji aplikacji Ann Asystent Zdrowia dostępne jest wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników Ann.

Kładziemy się na plecach, nogi mamy lekko ugięte. Pamiętamy, że na maksymalnym naszym ugięciu nie możemy mieć powietrza w brzuchu – pokazuje Maciej Rataj w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

na zdj. Maciej Rataj, fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Leżymy całkiem, nogi mamy zgięte w kolanach i przyciągamy kolana do klatki piersiowej widzimy w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Sprawdźcie! Cały trening Ann Fitness z Maciejem Ratajem już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Tu znajdziesz trening: Mocny trening brzucha

Treningi Ann Fitness z Maciejem Ratajem

Kolejne, bezpłatne treningi w Ann Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiecie się, jak we własnym domu i bez użycia całej masy drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann macie wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w telefonie dla zarejestrowanych Użytkowników aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, m.in.:

  • pomiary wagi
  • kontrola ciśnienia
  • lista zażywanych leków
  • interakcje między lekami

Polecamy również rozmowy ze specjalistami w Klubie Dyskusyjnym Ann.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *