Baza żywności w Ann. Skanuj, sprawdź skład i unikaj alergenów!

Masz alergię pokarmową i musisz uważać na skład produktów? Twoje dziecko ma silną alergię na wiele składników żywnościowych? Czytanie etykiet w sklepie może być czasochłonne. W Ann mamy rozwiązanie! Baza żywności to NOWA funkcjonalność, dzięki której szybciej sprawdzisz skład produktu i dowiesz się, czy nie w nim alergenów. Prosto, szybko i czytelnie. Dowiedz się, co jeszcze oferuje baza żywności w Ann!

W bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia zalogowani użytkownicy mają już dostęp do narzędzi monitorujących zdrowie.

Teraz będziesz mógł również sprawdzać skład i wartości odżywcze produktów! Nowa funkcja z pewnością stanie się przydatnym narzędziem dla osób, które zmagają się z alergią pokarmową. W bazie żywności Ann znajdziesz również odpowiedź jaką wartość odżywczą mają produkty żywnościowe oraz sprawdzisz ich skład.

Baza żywności w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Baza żywności w aplikacji Ann Asystent Zdrowia – korzyści dla Ciebie i Twoich bliskich

Etykieta każdego produktu spożywczego powinna zawierać informacje na temat jego składu. Niestety drobny druk nie zachęca do ich czytania. Nowa funkcja w Ann pomoże Ci uniknąć niepożądanych alergenów w żywności.

Ponadto Baza żywności Ann idealnie sprawdza się dla osób, które zwracają uwagę na składniki odżywcze, jak również stawiają na produkty bezglutenowe, wegetariańskie czy wegańskie. Dzięki nowej funkcjonalności szybko, czytelnie i bez konieczności szukania w spisie na etykiecie, dowiesz się, jaki jest skład produktu. Dodatkowo, w karcie produktu pojawią się informacje dotyczące wartości odżywczych.

Pobierz już teraz bezpłatną aplikację Ann Asystent Zdrowia w Google Play i App Store

Jak działa Baza żywności w aplikacji Ann Asystent Zdrowia? To proste!

Zeskanuj kod produktu i dowiedz się, jaki jest jego skład

Nową funkcję aplikacji znajdziesz w kategorii Odżywianie. Po otwarciu karty bazy żywności, określamy alergany, których mamy unikać. Możesz wybierać spośród 32 alergenów!

Wśród nich między innymi różnego typu orzechy, migdały, mleko, soja, a nawet skorupiaki.

Jak znaleźć produkt?

Po określeniu składników alergennych, możemy rozpocząć skanowanie. Jest to możliwe na dwa sposoby:

  • zeskanuj kod kreskowy produktu
  • wpisz numer z kodu kreskowego produktu

Dzięki nowej funkcji dowiesz się, czy wybrane przez Ciebie alergeny znajdują się w produkcie. Szybko, czytelnie i bez konieczności szukania w spisie na etykiecie składników alergennych. Ann Asystent Zdrowia wskaże, gdy produkt zawiera niepożądany składnik.

Chcesz wrócić do wyszukanego produktu? W Bazie żywności znajdziesz swoje ostatnie wyszukiwania. Aplikacja zapamięta również Twoje preferencje związane z alergennymi składnikami żywności.

Pobierz już teraz bezpłatną aplikację Ann Asystent Zdrowia w Google Play i App Store

Poza dostępem do Bazy żywności i merytorycznych treści otrzymujesz także pakiet narzędzi ułatwiających kontrolę stanu zdrowia. Zatroszcz się o swoje zdrowie razem z aplikacją Ann Asystent Zdrowia.

KARCIE PACJENTA znajdziesz m.in.:

  • kalendarz przyjmowania leków oraz harmonogram wizyt u lekarza;
  • narzędzie monitorujące: zawartość cukru w organizmie, a także ciśnienie krwi, wagę, tętno oraz temperaturę ciała.

Zażywasz kilka leków jednocześnie? W aplikacji możesz sprawdzić interakcje leków, które przyjmujesz i sprawdzić, które leki przyjmowane jednocześnie mogą dawać skutki uboczne.

Pobierz już teraz bezpłatną aplikację Ann Asystent Zdrowia w Google Play i App Store

W Ann każdy znajdzie coś dla siebie:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *