Tabata – trening na brzuch i ramiona [WIDEO WORKOUT]

Tabata ma teoretycznie same zalety: trwa krótko, angażuje całe ciało i błyskawicznie spala tłuszcz. Podczas dzisiejszego treningu zaangażujemy głównie mięśnie ramion oraz brzucha, aby spalić z tych okolic tkankę tłuszczową i poczuć się wspaniale w swoim ciele.

Fitness Ann: Tabata – trening na brzuch i ramiona

Pamiętajmy, że przed każdym treningiem tego typu powinniśmy wykonać rozgrzewkę całego ciała. Ten rodzaj zajęć nie poleca się osobom, które ćwiczą bardzo sporadycznie i posiadają słabą kondycję, a także osobom, które zmagają się z nadwagą, nadciśnieniem, wadami serca, zakrzepicą, czy też chorobami układu oddechowo-krążeniowego. Tabata ma teoretycznie same zalety: trwa krótko, angażuje całe ciało i błyskawicznie spala tłuszcz.

Widzimy się dzisiaj na treningu tabata, treningu energicznym, dynamicznym, który błyskawicznie spala tłuszcz – rozpoczyna trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

Dzisiaj zrobimy cztery tabaty na przemiennie. Najpierw będzie trening na brzuch, a następnie na ramiona. Położymy się wygodnie na macie, przyklejamy stopy. Ciężarki mamy w dłoniach. Teraz wstajemy, boksujemy do przodu i kładziemy się z powrotem – pokazuje trenerka w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Teraz przejdziemy do ćwiczeń na ramiona. Zostajemy na kolanach na macie. Otwieramy ręce i unosimy je do góry. Następnie łączymy i wracamy z powrotem na bok i do przodu – pokazuje w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź!

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi z Magdaleną Tyczką znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz na naszej stronie w zakładce Biblioteka & Kursy. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalistki dowiesz się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Zobacz inne treningi w Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *