Sylwetka – trening na silne ramiona [WIDEO WORKOUT]

Smukła sylwetka to ćwiczenia wzmacniające, które mają na celu wymodelować całe ciało, tj. ramiona, klatkę piersiową, grzbiet, uda, pośladki i brzuch. Na dzisiejszych zajęciach skupimy się na naszych ramionach. Wykonamy ćwiczenia wzmacniające, a poprowadzi je krok po kroku trenerka, Magdalena Tyczka.

Sylwetka – trening na silne ramiona

Smukła sylwetka to ćwiczenia wzmacniające, które mają na celu wymodelować całe ciało, tj. ramiona, klatkę piersiową, grzbiet, uda, pośladki i brzuch. Pobudzają do pracy niemal wszystkie partie mięśni ciała. Trening odbywa się z wykorzystaniem dodatkowych sprzętów, które każda z nas zapewne posiada pod ręką.

Dziś wykonamy zestaw ćwiczeń z użyciem hantelków, które w warunkach domowych możemy zastąpić butelkami wody. Przeciwskazania do tego rodzaju zajęć to niedoleczone kontuzje i urazy kończyn górnych, a także przeciwskazania do ćwiczeń wzmacniających.

Dzisiaj zapraszam was na trening z sylwetki. Dzisiaj będziemy ćwiczyć nasze ramiona, sprawimy żeby były silne i pięknie prezentowały się w naszej sylwetce – rozpoczyna trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

Odwodzimy jedną rękę na bok i wykonujemy delikatne krążenia. Poczujemy, jak nasza ręka pracuje. Pamiętajcie, że brzuch cały czas pozostaje spięty– pokazuje trenerka w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Teraz ręce ustawiamy z przodu, wyciągamy je przed twarz. Następnie otwieramy się, wykonujemy ruch jak robot. Prostujemy ręce do góry, wyciągamy, aby ciężarki się ze sobą spotkały. Staramy się wszystko trzymać sztywno, żeby ręce, w momencie gdy wracamy, nam nie opadały – pokazuje w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening dostępny poniżej.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi z Magdaleną Tyczką znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz na naszej stronie w zakładce Biblioteka & Kursy. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalistki dowiesz się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Zobacz inne treningi w Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *