Mocne nogi i zgrabne pośladki [WIDEO WORKOUT]

Trenerka: Magdalena Tyczka, Ann Asystent Zdrowia

Przeciwskazaniami do tego rodzaju zajęć są niedoleczone kontuzje i urazy kończyn dolnych, a także przeciwskazania do ćwiczeń wzmacniających. Podczas dzisiejszych zajęć z Magdą Tyczką będziemy wzmacniać i modelować nasze dolne partie ciała, czyli nogi i pośladki.

Mocne nogi i zgrabne pośladki

Przeciwskazaniami do tego rodzaju zajęć są niedoleczone kontuzje i urazy kończyn dolnych, a także przeciwskazania do ćwiczeń wzmacniających. Jeśli jesteśmy po przebytych powyższych dolegliwościach warto skonsultować swój obecny stan z lekarzem.

Witajcie! Nazywam się Magda, jestem instruktorką Ann Asystent Zdrowia. Dzisiaj Was zapraszam na zajęcia „Sylwetka”. Na tych zajęciach będziemy dzisiaj ćwiczyć nasze dolne partie, czyli nogi, pośladki – rozpoczyna trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

Zaczniemy sobie od pierwszego ćwiczenia. Ustawiamy sobie wygodnie matę. Będą to wykroki do przodu. Ręce możemy położyć sobie swobodnie na biodrach. Wykrok do przodu, wracamy, druga noga, wracamy. Dwadzieścia powtórzeń na zmianę – pokazuje trenerka w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Trzecie ćwiczenie będzie przy ścianie. A więc jesteśmy w wygodnym miejscu przy ścianie. Schodzimy sobie nisko, robimy takie krzesełko. Plecy są przy ścianie, kolana kąt prosty, ręce możemy zostawić sobie na kolana, przytulić za łokcie albo swobodnie opuścić. Jesteśmy gotowi? Jeszcze chwilka i zaczynamy nasze krzesełko. 4, 3, 2, 1. Siadamy na naszym niewidzialnym krześle. Pamiętamy, że plecy są cały czas przy ścianie. Wytrzymujemy 20 sekund. Wbrew pozorom nie jest to łatwe ćwiczenie pokazuje w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź!

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *