Joga poruszająca zastoje [WIDEO WORKOUT]

Trenerka: Katarzyna Kamińska, Ann Asystent Zdrowia

„Tym razem poprowadzę dla was krótką, ale bardzo intensywną sesję. Poruszy ona nie tylko boki naszego ciała, ale też centrum – głębokie mięśni brzucha i dna miednicy”, tłumaczy Katarzyna Kamińska na dzisiejszych zajęciach jogi. Zobacz trening!

Joga Ann – trening z Katarzyną Kamińską

Katarzyna Kamińska pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło! Tym razem przygotowaliśmy dla Was trening poruszający zastoje.

Dzisiejsza sesja jest szczególnie polecana osobom, które mają zastoje. Ze względu na swoją intensywność niekoniecznie będzie jednak odpowiadać dziewczynom w okresie menstruacji – wyjaśnia Katarzyna Kamińska.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.

Zaczniemy dzisiaj w siadzie, który się nazywa Wirasana. Nie należy on do najłatwiejszych siadów. Dobrze jest usiąść na czymś, np. kostce do jogi. Biodra są w delikatnym poruszeniu, nie bolą nas kolana, a jednocześnie możemy wydłużyć plecy – pokazuje Katarzyna Kamińska w dzisiejszym wideo w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Dłońmi, jak zwykle w siadzie, wyciągniemy pośladki do tyłu i na zewnątrz. Prawa ręka wędruje do przodu, a lewa ręka zamachem oplecie ją. Robimy ruch do góry i do przodu – widzimy w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie!

Treningi jogi z Katarzyną Kamińską

Kolejne, bezpłatne treningi jogi z Kasią Kamińską znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy poniedziałek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *