Joga na rozluźnienie barków [WIDEO WORKOUT]

Trenerka: Katarzyna Kamińska, Ann Asystent Zdrowia

 „Dziś przygotowałam dla Was krótką sesję jogi. Jest ona pomyślana tak, aby rozluźnić nasze barki, mięśnie kapturowe, ramiona czy to, co też bardzo często utrzymujemy w napięciu”, tłumaczy Katarzyna Kamińska na dzisiejszych zajęciach jogi. Czego będziemy potrzebować? Sprawdzi się wałek, grubsza poduszka albo koc, a także kostka i pasek.

Joga Ann – trening z Katarzyną Kamińską

Dzięki instrukcjom trenerki dowiecie się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie, a także jak zacząć i dochować regularnej praktyki jogi. Dzięki aplikacji Ann macie wideo zajęcia zawsze w kieszeni i pod ręką, bo bezpłatne materiały dostępne są w telefonie dla zarejestrowanych Użytkowników aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Oprócz treningów, czy zajęć jogi przetestujcie też praktyczne funkcje Ann. To np. analiza wyników badań medycznych, kontrola ciśnienia, częstotliwości zażywanych leków, czy też rozmowy z lekarzami w Klubie Dyskusyjnym Ann na żywo!

Tym razem przygotowaliśmy dla was ćwiczenia na rozluźnienie barków!

Usiądźcie wygodnie tak, aby biodra były dobrze osadzone, żebyście mogli poczuć swoje kości pośladków. Delikatnie odsuniemy mięśnie do tyłu i na zewnątrz. Tak, żeby nie było jakiegoś dużego napięcia w biodrach. Ja wybieram siad skrzyżny. Kiedy siadam troszkę wyżej, jest łatwiej utrzymać proste plecy i biodra odpoczywają. Ale jeżeli z jakiejś przyczyny siad skrzyżny nie jest dla Was dostępny, możecie sobie usiąść np. z prostymi nogami – wyjaśnia Katarzyna Kamińska.

Zajęcia jogi na wideo dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego nagrania i nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.

Kiedy już się przeciągniecie, zostawcie dłonie nad głową, splećcie palce, odkręćcie i wyciągnijcie się, poszukując symetrii, czyli spróbujcie ustawić dłonie nad czubkiem głowy – mówi Katarzyna Kamińska w dzisiejszym wideo w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Połóżcie dłonie na udach i zacznijcie łagodne krążenia barkami do przodu. Upewnijcie się, że oddech płynie, że plecy są proste – widzimy w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę i jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie!

Treningi jogi z Katarzyną Kamińską

Kolejne, bezpłatne treningi jogi na wideo będą pojawiały się w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy poniedziałek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *