Ann AI – Twój osobisty konsultant ds. zdrowia!

Wraz z dynamicznym rozwojem technologii pojawiają się innowacyjne rozwiązania, które ułatwiają i umożliwiają dbanie o swoje zdrowie w sposób dostępny, wygodny i szybki. Jednym z najnowszych narzędzi, które rewolucjonizuje podejście do opieki zdrowotnej, jest funkcja sztucznej inteligenci. Ann AI pozwala na rozmowy na tematy związane ze zdrowiem, żywieniem czy psychologią. Dostarcza wielu porad, które ułatwią dbanie o zdrowie i nie tylko. Może wspomóc Twoje codzienne życie. I to wszystko w ciągu kilku sekund!

Ann AI – jak znaleźć?

Zainstaluj aplikację Ann Zdrowie, a nowa funkcja „Ann AI” otworzy przed tobą drzwi do fascynujących rozmów na tematy związane ze zdrowiem, żywieniem i psychologią. Bez zbędnego wielogodzinnego przeszukiwania internetu! Wystarczy jedno kliknięcie, by uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Nową funkcjonalność znajdziesz w zakładce „AI”, zarówno w serwisie Ann jak i w aplikacji. Masz do wyboru dwie opcje – zapytania i porady. Jeśli zaś korzystasz z przeglądarki – należy wejść w „menu” i wybrać Ann AI.

Ann AI – zapytania

Natychmiastowa dostępność – to jedna z najważniejszych zalet tej funkcji. Jeśli wybierzesz opcję „rozpocznij rozmowę”, zostaniesz przeniesiony do interaktywnego czatu. Możesz swobodnie zadać pytania na dowolnie wybrany temat. Nie tylko z zakresu zdrowia, odżywiania czy aktywności fizycznej.

Rozmowa z Ann AI nie ogranicza się wyłącznie do aspektów fizycznych zdrowia. Możesz również poruszać tematy związane z Twoim zdrowiem psychicznym, jak radzenie sobie ze stresem, lękiem czy innymi emocjonalnymi wyzwaniami czy zarządzaniem wolnym czasem.

Możesz skorzystać z tematów zaproponowanych przez sztuczną inteligencję lub kliknąć „interesuje mnie inny temat”.

Rozmowa odbywa się w komfortowym i prywatnym czacie, co daje poczucie swobody w zadawaniu wszelkich pytań, nawet tych bardziej intymnych czy delikatnych. Pamiętaj – Twoje rozmowy pozostają poufne!

Ann AI zmienia podejście do dbania o swoje zdrowie, czyniąc proces bardziej dostępnym i przyjaznym. To Twoja osobista konsultantka, zawsze gotowa do rozmowy i pomocy w każdym momencie.

Ann AI – porady 

Potrzebujesz porady na temat zdrowia, odżywiania lub aktywności fizycznej? Twój osobisty konsultant ds. zdrowia nie tylko udziela informacji, ale również dostarcza spersonalizowane porady. Są one dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb i celów.

Sztuczna inteligencja opracuje dla Ciebie zrównoważony plan żywieniowy, uwzględniając Twój styl życia, preferencje kulinarne i cele zdrowotne. Dostaniesz porady dotyczące równowagi składników odżywczych, propozycje posiłków, a także wskazówki, jak efektywnie planować posiłki na każdy dzień. Na podstawie Twojego poziomu aktywności i celów treningowych, Twój osobisty konsultant pomoże Ci dostosować plan ćwiczeń!

Ann AI nie zapomina o Twoim zdrowiu psychicznym. Dostarcza porad dotyczących radzenia sobie ze stresem, relaksacji i utrzymania równowagi emocjonalnej. Możesz zadać pytania na temat technik mindfulness, medytacji lub innych praktyk wspierających zdrowie psychiczne.

Niezależnie od tego, czy:

  • potrzebujesz inspiracji przed snem,
  • czy natychmiastowej pomocy w trudnym momencie,

funkcja „Porady” Ann AI jest dostępna 24/7. Oznacza to, że możesz skorzystać z niej w dowolnym momencie.

Ann AI, osobisty konsultant, sztuczna inteligencja

Pobierz już teraz bezpłatną aplikację Ann Asystent Zdrowia w Google Play i App Store

*Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść dostarcza się jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Więcej w Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *