Animal flow – zbuduj zdrową siłę [WIDEO WORKOUT]

Alina Pawela trenerka jogi
Trenerka: Alina Pawela, Ann Asystent Zdrowia

Joga to nie tylko rozciąganie. Bardzo ważne jest aby w swojej praktyce również wzmacniać mięśnie, żeby zachowały swoją sprężystość i służyły nam jak najdłużej do jak największej ilości aktywności. Animal flow szczególnie angażuje głębokie mięśnie brzucha, które odpowiadają między innymi za stabilizację dolnego odcinka kręgosłupa. Różnica w odczuwaniu siły w ciele jest zauważalna dosłownie po kilku treningach. Sesje animal korzystają z ciężaru własnego ciała, więc są szczególnie polecane również na początku przygody z treningiem. Koniecznie zobacz cały trening!

Animal flow – trening z Aliną Pawelą

Alina Pawela pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło! Tym razem mamy dla Was praktykę dla kobiet w ciąży, która będzie poświęcona przede wszystkim pracy bioder.

Zaczniemy dzisiaj od żabek – przechodzimy na stopy, ustawiamy palce leciutko na zewnątrz, a nasze pięty mogą być razem. Opuszki palców dłoni opieramy przed sobą. Teraz będziemy dynamicznie unosić biodra w górę z wdechem i z wydechem je opuszczać. Kiedy biodra idą do góry, staramy się wyprostować nogi – zapowiada instruktorka w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie

W ramach odpoczynku rozstawiamy nasze stopy na szerokość bioder, zginiemy leciutko nogi w kolanach i przenosimy ciężar ciała na pięty. Puszczamy luźno głowę, szyje i barki. Teraz opieramy się opuszkami palców dłoni i unosimy tułub do góry. Prostujemy prawą nogę w kolanie a lewą prostujemy. I na odwrót. Powtarzamy kilkakrotnie – pokazuje Alina Pawela.

Unosimy pięty, wyciągamy prawą rękę do tyłu i wracamy nią górą do przodu. Następnie lewą. Teraz obie ręce do góry, stabilizujemy pozycję. Naciskamy mocno stopami na matę, wyciągamy wysoko klatkę piersiową – instruuje w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *