Gotowanie Ann: Program poprowadzi kucharz Adrian Stojewski

Data i czas rozpoczęcia 15.06.2022 • 18:00
Liczba miejsc 30

Kucharz Adrian Stojewski w każdą niedzielę będzie przenosił nas w najróżniejsze kulinarne zakątki świata. Zapraszamy na spotkanie LIVE!

Kucharz Adrian Stojewski od lipca, w każdą sobotę będzie przenosił nas w najróżniejsze kulinarne zakątki świata. Zdrowe Gotowanie z Ann to nowy program, przeznaczony dla tych, którzy chcą zdrowo, smacznie i światowo korzystać z pełnej palety potraw, z różnych kuchni świata. Dieta śródziemnomorska, owoce morza, zdrowe sery czy mięsa to specjalności naszego szefa kuchni. Pierwsze spotkanie na żywo już 15 czerwca o godzinie 18.00 w Klubie Dyskusyjnym.

Gotowanie Ann od lipca w każdą sobotę o 12.00.

Adrian Stojewski to kucharz, podróżnik i bloger – hiszpanskiesmaki.pl a także absolwent Technikum Gastronomicznego i jednej z dwóch wyższych uczelni gastronomicznych w Hiszpanii – UCAM. Adrian uczył się gotować od mistrzów kuchni hiszpańskiej z gwiazdkami Michelin, takich jak: Kiko Moya, Fran Martinez, Ivan Cerdeño Lopez, María José San Román czy Pablo González.

Zarejestruj się w Ann Asystent Zdrowia i nie wpisuj więcej skomplikowanych haseł dostępu!

Jego miłość do kuchni Półwyspu Iberyjskiego zrodziła się w trakcie 40 dniowej podróży, podczas której porównywał kuchnię w 22 miejscach Hiszpanii i Portugalii. A już teraz będzie o tej pasji opowiadał w aplikacji Ann Asystent Zdrowia!

Spotkanie LIVE z kucharzem Adrianem Stojewskim

Zapraszamy na pierwsze spotkanie już 15 czerwca o godzinie 18.00 w Klubie Dyskusyjnym Ann. Można zalogować się przez ZOOM klikając w poniższy link i wpisując hasło lub skorzystać z panelu aplikacji Ann Asystent Zdrowia i połączyć się bez podawania hasła i linku.

Zapraszamy na webinar w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w środę, 15 czerwca o godzinie 18:00

Dołącz do spotkania na żywo:

LINK: https://us06web.zoom.us/j/84865744903

Hasło: @r8bbwGE@@

Spotkanie poprowadzi Piotr Kaszuwara, www.ANN-zdrowie.pl

Znajdź więcej wideo w aplikacji Ann Asystent Zdrowia:

Więcej
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.