Walka z nadwagą i leczenie otyłości

Data i czas rozpoczęcia 16.08.2021 • 18:30
Liczba miejsc 5

Dziś rozmawiać będziemy o tym co spędza sen…

Dziś rozmawiać będziemy o tym co spędza sen z powiek wielu z nas, czyli o odchudzaniu i diecie, a także o ciężkim temacie, jakim jest leczenie otyłości. Dlatego naszym gościem jest mgr Katarzyna Witczak-Sawczuk z Zakładu Dietetyki i Żywienia Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Jak często statystycznie udaje się nam schudnąć? Jak Polska wypada na tle innych krajów pod względem ludzi otyłych? Czym różni się nadwaga od otyłości i kiedy warto również zastanowić się nad wizytą u lekarza? Czy można być chudym a także cierpieć na podobne schorzenia? Czy wskaźnik BMI zawsze powinien być wyznacznikiem także problemów z tuszą?

Leczenie otyłości w Białymstoku

Nadal trwa rejestracja na bezpłatne badania otyłości na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Organizuje je Zakład Dietetyki i Żywienia Klinicznego Uniwersytetu Medycznego. Uniwersytet Medyczny szuka pacjentów do bezpłatnego badania „Poszukiwanie markerów otyłości” – czytamy na stronie internetowej UM w Białymstoku.

Czytaj więcej w Wirtualnym Klubie Medycznym: Bezpłatne leczenie otyłości w Białymstoku.

Pełne wersje rozmów z ekspertami możecie znaleźć także w aplikacji Ann Twój Asystent Zdrowia. Aplikacja będzie dostępna w pełnej wersji w sklepach Google Play oraz Apple Store już od października 2021 roku.

Zobacz więcej wideo w Wirtualnym Klubie Medycznym Ann:

Więcej
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *