Seks Edukacja: Moje dziecko dojrzewa. Jak mogę je w tym wesprzeć? [LIVE]

Data i czas rozpoczęcia 04.08.2022 • 18:00
Liczba miejsc 5

Dojrzewanie to czas dynamicznych zmian nastolatka. Opowie o tym Aleksandra Gawień-Zych, położna i seksuolożka w cyklu: Seks Edukacja w Ann.

Okres dojrzewania to czas dynamicznych zmian w ciele i umyśle nastolatka. Jako rodzice, opiekunowie możemy wspierać dzieci w bezpiecznym budowaniu własnej tożsamości. Czym jest dojrzewanie, kiedy możemy się go u swojego dziecka spodziewać, a przede wszystkim, jak przetrwać ten intensywny czas, opowie Aleksandra Gawień-Zych, położna i seksuolożka w cyklu: Seks Edukacja w Ann.

Przetrwać dojrzewanie razem. Ale jak?

Etap dojrzewania jest potężnym przemeblowaniem w życiu dziecka, ale też całej rodziny. Wchodzenie w dorosłość wywołuje u nastolatków wiele intensywnych emocji, z którymi dorastające dziecko może radzić sobie lepiej lub gorzej. Na to, jak przebiegnie proces dojrzewania ma wpływ między innymi współpraca na linii rodzic-dziecko. Dlatego warto wyposażyć się wiedzę na temat dojrzewania i tego, jak skutecznie wesprzeć dorastanie nastolatka. Co mogę zrobić, żeby wspomóc moje dziecko w budowaniu własnej tożsamości?

Odpowiedzi na to oraz wiele innych pytań padną podczas spotkania na żywo w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w czwartek 4 sierpnia o godzinie 18.00 w cyklu Seks Edukacja Ann.

Dołącz do spotkania na żywo:

LINK: https://us06web.zoom.us/j/89541084975

HASŁO: @Oo9@aY!te

W Seks Edukacji spotkamy się z Aleksandrą Gawień-Zych – położną, seksuolożką kliniczną, edukatorką ds. laktacji, wiceprezeską Zarządu Fundacji STIM.

Aleksandra Gawień-Zych
Zainstalują bezpłatną aplikację Ann Asystent Zdrowia, aby móc wziąć udział w dyskusji. Zapisz się do webinaru w zakładce Zdrowie – Dyskusje na żywo.

Rozmowy w Klubie Dyskusyjnym Ann

W Klubie Dyskusyjnym Ann spotykamy się w każdą środę oraz czwartek o godzinie 18.00. Naszymi oraz Waszymi gośćmi są specjaliści i praktycy. Znajdziecie tam webinary dotyczące porad ginekologicznych, a także rozmowy z edukatorami seksualnymi, pediatrami, ortopedami. Jak również specjalistami zajmującymi się niepełnosprawnościami, seniorami, i innymi powszechnymi, a także rzadkimi schorzeniami.

Zainstaluj Ann Asystent Zdrowia, aby w pełni wykorzystywać jej możliwości lub znajdź nas na FB i stamtąd pobierz link do spotkań w Klubie Dyskusyjnym.

Znajdź więcej w Ann Asystent Zdrowia:

Więcej
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *