Czym jest Klub Dyskusyjny Ann?

Data i czas rozpoczęcia 01.09.2021 • 18:30
Liczba miejsc 5

Dzień dobry! Miło nam Was przywitać w Klubie…

Dzień dobry! Miło nam Was przywitać w Klubie Dyskusyjnym ANN. Pewnie chcielibyście się dowiedzieć, gdzie w ogóle jesteście i czym jest Klub Dyskusyjny Ann. Wirtualny Klub Medyczny, jak sama nazwa mówi, to spotkania online, rozmowy wideo z lekarzami i specjalistami z branży medycznej.

Nasi goście odpowiadają na Wasze pytania związane z tym, co nie tylko w dobie pandemii koronawirusa, ale i na co dzień powinno być dla nas najważniejsze, czyli ze zdrowiem. Zapytacie może, co można znaleźć w Klubie Dyskusyjnym ANN?

Są to nagrania wideo, między innymi dziennikarskie wywiady z polskimi medykami, z rzetelnymi specjalistami, którzy podpowiedzą, gdzie szukać pomocy, a także wytłumaczą jak pomóc innym, bo znają te sprawy od podszewki.

Premiera aplikacji Ann już jesienią

Nie zdziwcie się, że na razie nie znajdziecie pełnej wersji aplikacji Ann do ściągnięcia na Wasze telefony. Wciąż pracujemy nad najważniejszymi funkcjonalnościami, takimi jak umawianie wizyt online, czy też dawkowanie leków. Pełna wersja aplikacji Ann będzie dostępna od października 2021 roku.

Spotkania Klubu Dyskusyjnego ruszają jesienią! Będziecie mogli wziąć udział w wideo konferencjach, a także zadawać pytania i komentować rozmowy na żywo. Dla Waszej wygody będzie jednak obowiązywał limit 15 miejsc na jedno spotkanie, tak aby Wasze pytania nie umknęły też zaproszonym gościom.

Klub Dyskusyjny Ann rusza w październiku

Jak widzicie już teraz rozmawiamy i pytamy o wszystko, co dotyczy Was i co Was osobiście interesuje. Natomiast od jesieni, to w aplikacji ANN co tydzień będziecie mogli wziąć udział w Klubie Dyskusyjnym i sami zadawać pytania.

Zapraszamy od października w każdy poniedziałek o godz. 18.30!

Obowiązują wcześniejsze zapisy i limit miejsc.

Już teraz zapraszamy do kontaktu i do przesyłania nam Waszych pytań i propozycji z kim chcielibyście się spotkać. Więcej przedpremierowych informacji znajdziecie też w mediach społecznościowych.

Piszcie do nas na adres: redakcja@wirtualnyklubmedyczny.pl.

Do zobaczenia i dużo zdrowia!

Zespół Ann.

Zobacz więcej wideo w Wirtualnym Klubie Medycznym Ann:

Dowiedz się więcej o Ann. Premiera już w październiku!

klub dyskusyjny ann
mat. prasowe Ann
Więcej
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.