Joga Ann dla kobiet [WIDEO]

Data i czas rozpoczęcia
Liczba miejsc 0

Na zajęcia jogi online w aplikacji Ann Asystent Zdrowia zapraszamy w każdy poniedziałek o godzinie 12.00. Nagrania przygotowuje profesjonalna instruktorka jogi z 20 letnim stażem Katarzyna Kamińska. Co tym razem? Sprawdźcie poniżej oraz bezpośrednio w aplikacji Ann Asystent Zdrowia!

Dzięki instrukcjom trenerki dowiecie się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie, a także jak zacząć i dochować regularnej praktyki jogi. Dzięki aplikacji Ann macie wideo zajęcia zawsze w kieszeni i pod ręką, bo bezpłatne materiały dostępne są w telefonie dla zarejestrowanych Użytkowników aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Oprócz treningów, czy zajęć jogi przetestujcie też praktyczne funkcje Ann. To np. analiza wyników badań medycznych, kontrola ciśnienia, częstotliwości zażywanych leków, czy też rozmowy z lekarzami w Klubie Dyskusyjnym Ann, co środę o 18.00 na żywo! Dołącz do nas i sama lub sam zadajcie pytania specjaliście.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Joga z Ann – trening z Katarzyną Kamińską

W czasach, gdy życie pędzi, dzięki profesjonalnym treningom z Katarzyną Kamińską, zobaczycie jak łatwo i przyjemnie zadbać o swoje zdrowie w biurze, czy też we własnym domu przy biurku lub ćwicząc z krzesłem. To w każdy poniedziałek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia. Do pobrania za darmo w Google Play i App Store. Ann wymaga bezpłatnej rejestracji.

Dzisiaj poprowadzę jogę dla kobiet. To taka niedługa praktyka, która pozwoli z jednej strony trochę poczuć nam się w swoich biodrach, a z drugiej strony też troszeczkę wyciszyć głowę, bo będzie też trochę skłonów. W zasadzie do tej sesji nie potrzebujemy wielu pomocy. Dobrze jest mieć matę, bo zawsze jest wygodniej niż na podłodze, ale to nie jest konieczne. Ja mam kostkę do jogi. Można ją zastąpić np. jakąś grubą książką. Mam też koc. Czasami warto podeprzeć biodra w siadzie albo w leżeniu. – tłumaczy Katarzyna Kamińska.

Zajęcia jogi na wideo dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego nagrania i nowego zestawu praktyk!

Korzystanie z bezpłatnych funkcji aplikacji Ann Asystent Zdrowia dostępne jest wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników Ann.

Zaczniemy sobie dzisiejszą sesję od siadu na piętach, więc jeżeli to jest dla Was ok, usiądźcie na piętach tak, żeby dobrze osadzić pośladki. – wyjaśnia Katarzyna Kamińska w dzisiejszym wideo w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Teraz zrobimy sobie taki poruszający bok ciała skręt z elementem skłonu.– pokazuje Katarzyna Kamińska w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

A teraz usiądziemy sobie tak, żeby troszeczkę rozruszać biodra.- widzimy w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę? Jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Katarzyną Kamińską jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

[AKTUALNE FOTO WYMIENIĆ]

Treningi jogi z Katarzyną Kamińską

Kolejne, bezpłatne treningi jogi na wideo będą pojawiały się w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy poniedziałek, wtorek i środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Joga w Ann od poniedziałku do środy o godzinie 12.00!

  • Każdy poniedziałek – Joga w biurze
  • Wtorki – Joga dla seniora
  • Środy – Joga dla kobiet

W piątek i sobotę w Ann działamy aktywnie. Także o 12.00 Fitness z Ann prowadzi trener personalny Maciej Rataj. Można dołączyć do bezpłatnych treningów, które dostępne są wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann.

  • Każdy piątek – trenuj w domu z Maciejem Ratajem
  • Środy – Joga i medytacja z Anastazją Lytovką

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann: [WSTAWIAMY AKTUALNE LINKI]

Oferta dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.