Joga Ann: Zadbajmy o ramiona [WIDEO]

Data i czas rozpoczęcia
Liczba miejsc 0

Na zajęcia jogi online w aplikacji Ann Asystent Zdrowia zapraszamy w każdy poniedziałek i środę o godzinie 12.00. Nagrania przygotowują profesjonalne instruktorki jogi Katarzyna Kamińska oraz Anastazja Lytovka. Co tym razem? Sprawdźcie poniżej oraz bezpośrednio w aplikacji Ann Asystent Zdrowia!

Dzięki instrukcjom trenerek dowiecie się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie, a także jak zacząć i dochować regularnej praktyki jogi. Dzięki aplikacji Ann macie wideo zajęcia zawsze w kieszeni i pod ręką, bo bezpłatne materiały dostępne są w telefonie dla zarejestrowanych Użytkowników aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Oprócz treningów, czy zajęć jogi przetestujcie też praktyczne funkcje Ann. To np. analiza wyników badań medycznych, kontrola ciśnienia, częstotliwości zażywanych leków, czy też rozmowy z lekarzami w Klubie Dyskusyjnym Ann, co środę o 18.00 na żywo! Dołącz do nas i sama lub sam zadajcie pytania specjaliście.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Joga z Ann – trening z Anastazją Lytovką

W czasach, gdy życie pędzi, dzięki profesjonalnym treningom z Anastazją Lytovką, zobaczycie jak łatwo i przyjemnie zadbać o swoje zdrowie we własnym domu bez dodatkowego sprzętu.

Korzyści płynących z praktyki medytacji jest mnóstwo. Jeśli medytujemy regularnie, stajemy się spokojniejsi. Lepiej też znosimy trudności, które stawia przed nami życie. Medytacja również pomaga zmniejszyć stres i nauczyć jak nim zarządzać we właściwy sposób. A także poprawia koncentrację i zwiększa samoświadomość – mówi Anastazja Lytovka, trenerka w aplikacji Ann. – Dzisiaj będziemy pracować nad naszymi ramionami. Tak na prawdę dużo w nich koncentruje się bólu, napięcia, dyskomfortu. Jest to bardzo mocno związane z naszym współczesnym trybem życia – zaznacza trenerka.

joga ann
Na zdj. Anastazja Lytovka – fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Zajęcia jogi na wideo dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego nagrania i nowego zestawu praktyk!

Korzystanie z bezpłatnych funkcji aplikacji Ann Asystent Zdrowia dostępne jest wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników Ann.

Zaczniemy od prostych ruchów, żeby rozgrzać nasze mięśni. Starajmy się robić to naturalnie – wyjaśnia Anastazja Lytovka w dzisiejszym wideo w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Wyciągamy prawą rękę do przodu i w lewo. Lewą ręką robimy oporę i przyciągamy prawą rękę troszeczkę bliżej ciała. Robimy takie napięcie – pokazuje Anastazja Lytovka w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę i jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Anastazją Lytovką jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Anastazja Lytovka: joga na problemy ze stawami

Joga z Anastazją Lytovką

Kolejne, bezpłatne treningi jogi na wideo będą pojawiały się w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy poniedziałek i środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

W piątek w Ann też działamy aktywnie. Również o 12.00 zapraszamy was na Fitness z Ann, który poprowadzi trener personalny. Można dołączyć do bezpłatnych treningów, które dostępne są wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann.

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Anastazja Lytovka spędziła wiele lat w Azji (m.in. Indie oraz Chiny) na doskonaleniu swoich umiejętności i praktykowaniu jogi u jej źródeł. Treningi medytacji, relaksu i oddechu z Anastazją pomogą powrócić do źródła spokoju, które każdy z nas nosi w sobie. Zapraszamy do przeczytania rozmowy z Anastazją o medytacji.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

Oferta dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.